Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech ta pani nie kłamie...dodzwonić się nie można do LAWP cały czas telefony zajęte ...a strona znów padła. Po kliknięciu o równej 10.00.00 zawiesiła się strona i dopiero kolejny wniosek poszedł ale już bez szans na dotację. To gdzie te równe szanse tym razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie o 9.40 strona sie zacieła, do godziny 11 próbowałem wczytac strone. Niestety ani razu sie nie udało. Jestem zawiedziony takim podziałom srodków na pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie mi się udało dopiero po 11 a caały czas odświeżałem stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wy sobie jaja robicie? Mam UPZD z poprzedniego naboru złożone pare minut po godzinie 12 a dzisiaj kliknąłem punkt 10:00 i mam potwierdzenie .txt ze zrzutem ekranu dostarczone o godz. 10:00:02 czasu lokalnego (CEST) i co Wy na to? Wysłane ze starego komputera stacjonarnego + neostrada starej generacji na kablu telefonicznym, więc nie kombinujcie, jak Wam się znowu nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy udało się Fredkowi Zgredkowi wyżebrać tą pomoc ??
Wiesz ćwoku,, gdzie mam takie głupkowate zaczepki byle menelika? Głęboko. A wiesz, gdzie mnie możesz cmoknąć? Też w to samo miejsce. A gdzie mi skoczyć? Tam, gdzie plecy kończą swoją nazwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widząc potwierdzenia złożenia wniosków z godziny 9:59:59 nabieram pewności, że to ustawka. System zaokrąglał sekundy do góry i wnioski złożone tuż przed 10:00 ale po 9:59:59,5000 zostały zaakceptowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
 Tylko skąd mozna było wiedzieć, że tu się liczy godzina przemielenia wniosku przez system w urzędzie a nie godzina wysłania przez użytkownika. Takie informacje mają tylko osoby siedzące w systemie. Osoba składająca ma 1 próbę i jakby klinęła za wcześnie, to nim się strona odświeży minie kilka sekund i jest za późno na kolejne podejście. Zatem każdy nieświadomy tej dziury w systemie klikał punkt 10:00. W filmie instruktażowym jaki udostępniła LAWP wskazują, że pakiety można składać od godziny 10. Nie powiedzieli tam, że można je składać od 9:55 tak by na 10:00 dotarły do nich. Śmierdzi aferą na miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niemożliwe żeby ktoś wysłał przed godz 10 ja wysłałam i pierwszy raz nie poszło drugi raz zakończony powodzeniem 10:00, 25 sek więc nie wprowadzacie ludzi w błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSI do 9:30 było aktywne później zablokowali z wygenerowanym tokenem trzeba było przejść na covid19 i zaaplikować dane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.[/quote]
[quote]Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
Tylko skąd mozna było wiedzieć, że tu się liczy godzina przemielenia wniosku przez system w urzędzie a nie godzina wysłania przez użytkownika. Takie informacje mają tylko osoby siedzące w systemie. Osoba składająca ma 1 próbę i jakby klinęła za wcześnie, to nim się strona odświeży minie kilka sekund i jest za późno na kolejne podejście. Zatem każdy nieświadomy tej dziury w systemie klikał punkt 10:00. W filmie instruktażowym jaki udostępniła LAWP wskazują, że pakiety można składać od godziny 10. Nie powiedzieli tam, że można je składać od 9:55 tak by na 10:00 dotarły do nich. Śmierdzi aferą na miliony.
Chyba jasne jest że godzina 10.00.00 dotyczy zarejestrowania danych na serwerze , a gdybyś nie spał w szkole na fizyce to byś wiedział że nawet światło w światłowodzie ma określoną prędkość i czas jaki upłynie od kliknięcia do zapisania na serwerze jest mierzalny.
 Te, naukowiec. LAWP dało wytyczne. Prrzycisk aktywny od 10:00 i wtedy można klikać. LAWP nie mówiło nic, że trzeba klikać w nieaktywny guzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie tym razem poszło bardzo sprawnie. Wniosek złożony 9 sekund po 10.00. I to nie prawda, że można było złożyć wnioski przed 10.00. Mój komputer wskazał, że jest 10.00 kliknęłam "wyslij wniosek" ale system go odrzucił bo według lsi było 3 sekundy przed czasem. Kliknęłam odśwież i ponownie wyślij, wniosek został przyjęty 10.00.09. Poprzednim razem to była masakra, spędziłam 4 godziny przed komputerem, a zalogować udało mi się po 13. Ten nabór poszedł bardzo sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.[/quote]
[quote]Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
Tylko skąd mozna było wiedzieć, że tu się liczy godzina przemielenia wniosku przez system w urzędzie a nie godzina wysłania przez użytkownika. Takie informacje mają tylko osoby siedzące w systemie. Osoba składająca ma 1 próbę i jakby klinęła za wcześnie, to nim się strona odświeży minie kilka sekund i jest za późno na kolejne podejście. Zatem każdy nieświadomy tej dziury w systemie klikał punkt 10:00. W filmie instruktażowym jaki udostępniła LAWP wskazują, że pakiety można składać od godziny 10. Nie powiedzieli tam, że można je składać od 9:55 tak by na 10:00 dotarły do nich. Śmierdzi aferą na miliony.
Chyba jasne jest że godzina 10.00.00 dotyczy zarejestrowania danych na serwerze , a gdybyś nie spał w szkole na fizyce to byś wiedział że nawet światło w światłowodzie ma określoną prędkość i czas jaki upłynie od kliknięcia do zapisania na serwerze jest mierzalny.
Te, naukowiec. LAWP dało wytyczne. Prrzycisk aktywny od 10:00 i wtedy można klikać. LAWP nie mówiło nic, że trzeba klikać w nieaktywny guzik.
Jak jest napisane że sklep otwierają o 10.00 to jest to czas otwarcie drzwi przez sprzedawce czy czas twojego wyjścia z domu do sklepu ?? Pomyśl troche
 Jest to czas otwarcia sklepu i czas kiedy już moge do sklepu wejść. Chłopie ale się motasz w tych swoich wypocinach. LAWP ustawiło ten czas na godzinę 10:00. Wcześniej nie mozna było klikać - przycisk nieaktywny. To jest wytyczna LAWP. Trzymamy się regulaminu a nie twoich wymysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1 stronę ludzie z LSI "przypadkowo" wyłączyli wpoł do 10 i mój znajomy nie wiedział co wpisać w danych tokenów i ID. Odpowie ktoś za to. po 2: info od lawpu: tylko wnioski 10:00:00-10:00:04 są w puli. reszta ponad 100% alokacji.
 Chociaż kliknąłem równo 10:00:00 na potwierdzeniu mam godzienę 09:59:59:30. Co z tym wnioskami, skoro start miał być o równo 10:00?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.[/quote]
[quote]Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
Tylko skąd mozna było wiedzieć, że tu się liczy godzina przemielenia wniosku przez system w urzędzie a nie godzina wysłania przez użytkownika. Takie informacje mają tylko osoby siedzące w systemie. Osoba składająca ma 1 próbę i jakby klinęła za wcześnie, to nim się strona odświeży minie kilka sekund i jest za późno na kolejne podejście. Zatem każdy nieświadomy tej dziury w systemie klikał punkt 10:00. W filmie instruktażowym jaki udostępniła LAWP wskazują, że pakiety można składać od godziny 10. Nie powiedzieli tam, że można je składać od 9:55 tak by na 10:00 dotarły do nich. Śmierdzi aferą na miliony.
Chyba jasne jest że godzina 10.00.00 dotyczy zarejestrowania danych na serwerze , a gdybyś nie spał w szkole na fizyce to byś wiedział że nawet światło w światłowodzie ma określoną prędkość i czas jaki upłynie od kliknięcia do zapisania na serwerze jest mierzalny.
Te, naukowiec. LAWP dało wytyczne. Prrzycisk aktywny od 10:00 i wtedy można klikać. LAWP nie mówiło nic, że trzeba klikać w nieaktywny guzik.
Jak jest napisane że sklep otwierają o 10.00 to jest to czas otwarcie drzwi przez sprzedawce czy czas twojego wyjścia z domu do sklepu ?? Pomyśl troche
Jest to czas otwarcia sklepu i czas kiedy już moge do sklepu wejść. Chłopie ale się motasz w tych swoich wypocinach. LAWP ustawiło ten czas na godzinę 10:00. Wcześniej nie mozna było klikać - przycisk nieaktywny. To jest wytyczna LAWP. Trzymamy się regulaminu a nie twoich wymysłów.
Ale ciołku czas liczony jest na serwerze ( synchronizowany jest zegarem atomowym  do milionowej sek)  a nie na twoim komputerze , czy to takie trudne do zrozumienia? Poza tym o jakim czasie g 10.00 ty mówisz ? Na zegarku babci , na zegarku dziadka czy na Twoim ?  I nic nie było zablokowane , można było klikać cały dzień ale przed 10.00.00 zwracało informację ze jeszcze nie ma naboru.
  Ale mi się rozmówca bezmyślny trafił. Czytałeś wątek, w którym się wypowiasz? Przeczytaj raz jeszcze, ten co napisał użytkownik 8888. O tym rozmawiamy. A ty dalej swoje pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.[/quote]
[quote]Zrównanie szans wyglądało tak: w pierwszym naborze 1 użytkownik - 1 komputer - 1 wniosek, w drugim jeden użytkownik mógł wysłać wniosek z dowolnie dużej ilości komputerów, co zwiększało jego szansę. Uprzywilejowani byli duzi posiadający dużo urżądzeń, np wszelkiej maści agencje doradcze działającej za procent. Druga sprawa to baton "kliknij aby wysłać wniosek" był aktywny przed godz. 10. Wystarczyło kliknąć 15-20 sekund przed 10 i zanim system przemielił dane to było sekunda, dwie po 10 czyli ok, tylko trzeba było o tym wiedzieć. Takie to zrównanie szans.
Tylko skąd mozna było wiedzieć, że tu się liczy godzina przemielenia wniosku przez system w urzędzie a nie godzina wysłania przez użytkownika. Takie informacje mają tylko osoby siedzące w systemie. Osoba składająca ma 1 próbę i jakby klinęła za wcześnie, to nim się strona odświeży minie kilka sekund i jest za późno na kolejne podejście. Zatem każdy nieświadomy tej dziury w systemie klikał punkt 10:00. W filmie instruktażowym jaki udostępniła LAWP wskazują, że pakiety można składać od godziny 10. Nie powiedzieli tam, że można je składać od 9:55 tak by na 10:00 dotarły do nich. Śmierdzi aferą na miliony.
Chyba jasne jest że godzina 10.00.00 dotyczy zarejestrowania danych na serwerze , a gdybyś nie spał w szkole na fizyce to byś wiedział że nawet światło w światłowodzie ma określoną prędkość i czas jaki upłynie od kliknięcia do zapisania na serwerze jest mierzalny.
Te, naukowiec. LAWP dało wytyczne. Prrzycisk aktywny od 10:00 i wtedy można klikać. LAWP nie mówiło nic, że trzeba klikać w nieaktywny guzik.
Jak jest napisane że sklep otwierają o 10.00 to jest to czas otwarcie drzwi przez sprzedawce czy czas twojego wyjścia z domu do sklepu ?? Pomyśl troche
Jest to czas otwarcia sklepu i czas kiedy już moge do sklepu wejść. Chłopie ale się motasz w tych swoich wypocinach. LAWP ustawiło ten czas na godzinę 10:00. Wcześniej nie mozna było klikać - przycisk nieaktywny. To jest wytyczna LAWP. Trzymamy się regulaminu a nie twoich wymysłów.
Ale ciołku czas liczony jest na serwerze ( synchronizowany jest zegarem atomowym  do milionowej sek)  a nie na twoim komputerze , czy to takie trudne do zrozumienia? Poza tym o jakim czasie g 10.00 ty mówisz ? Na zegarku babci , na zegarku dziadka czy na Twoim ?  I nic nie było zablokowane , można było klikać cały dzień ale przed 10.00.00 zwracało informację ze jeszcze nie ma naboru.
Ale mi się rozmówca bezmyślny trafił. Czytałeś wątek, w którym się wypowiasz? Przeczytaj raz jeszcze, ten co napisał użytkownik 8888. O tym rozmawiamy. A ty dalej swoje pierdoły.
posłuchaj mnie leśny dziadku. 8888 napisał nonsens!!! tak samo jak ty. możesz te atomowe zegary wiesz gdzie sobie schować ;) równy dostęp? to nie powinno być mikrosekund i klikania przed 10:00:00. inna sprawa, że stronę wywaliło gdzieś tak 10:00:03... awaria systemu, cos czuję, że LAWP zwołał posiedzenie i będzie kolejna anulacja. tydzien temu o 17, teraz o 18.  
 W którym miejscu pisałem o atomowych zegarach trepie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest tajemnicą, że udostępniona aplikacja zapisywała wyłącznie dane wniosku w bazie danych, bazując na doświadczeniu z pierwszego naboru doskonały pomysł -BRAWO, bazując również na doświadczeniach z pierwszego naboru wszyscy wiedzieli, że czas będzie tu grał kluczową rolę, niezabezpieczenie możliwości zapisu przed godziną 10.00.00 pozostawię bez komentarza.... dodam jedynie, że poziom trudności zadania sięga mniej więcej pierwszego semestru dowolnego kierunku na politechnice. Kolejna katastrofa to możliwość wielokrotnego złożenia wniosków .... brak słów... czyżby ... do trzech razy sztuka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...