Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budynek zaniedbał personel i podwładnych budynkowi. Nie ma znaczenia, kogo przechowuje budynek, który jest odpowiedzialny. Rozebrać budynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt nie wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama się nie poparzyła, ale to jest bez znaczenia. Nikt jej nie uwierzy. Sąd nie da wiary w jej wersję wydarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publikować pełne imiona i nazwiska współwinnych okaleczenia pacjentki! Co to ma być z tym wolackim tajeniem sprawców w mediach? Ochronę dajecie sprawcom, a powinniście chronić poszkodowanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt ni  
Publikować pełne imiona i nazwiska współwinnych okaleczenia pacjentki! Co to ma być z tym wolackim tajeniem sprawców w mediach? Ochronę dajecie sprawcom, a powinniście chronić poszkodowanych!
 
Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt nie wygrał.
Trzymam kciuki za tą Panią, jestem w trakcie procesu sądowego, w którym pozwałam szpital. Po dwóch sprawach do wszystkiego się przyznali i chcą ugody. Mieszkam w małym mieście i nie mam zamiaru zmieniać nazwiska. Czas najwyższy zakończyć tą farsę z niby lekarzami. Nie można im wiecznie wszystkiego darować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...