Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz cię zbada jak jesteś z Lublina

Utworzony przez nimfa31, 14 stycznia 2009 r. o 11:01 Powrót do artykułu
JA TEŻ miałam taki problem. Mieszkam w Lublinie i przyjechala do mnie nagle moja teściowa spod Radomia na kilka dni. Zapomniała leków na serce. Poszłam ją zarejestrować do lekarza a Panie w rejestracju powiedziały że mogą przyjąć ale w zagrożeniu życia lub zdrowia. Nie mogły zrozumieć,. że to starsza schorowana kobieta.. Dopiero ja się zarejestrowałam na swoje nazwisko, i weszłam z teściową - dobrze, że mam Panią dr bardzo super i ją przyjęła. Lekartstwa zapisała na mnie i jest OK. Dziękuję YTej Pani dr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyn nie trzeba uczulać je po prostu trzeba wypi*********ć z tego kołchozu razem z kierownictwem.Bardzo dobrze znają procedury ale są leniwe i złośliwe w stosunku do bliźnich.Polska C!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobną przygodę ze swoim dzieckiem. to było bardzo upokarzajace, gdy lekarka nie chciała go zbadać, tylko przez 15 min. krzyczała, że jej za to nie zapłacą. a była to sama Pani Ordynator ze szpitala na Al. Kraśnickich w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką tej przychodni i wielokrotni korzystałam z porad lekarzy rodzinnych jak i specjalistów i zapewniam was że nie chciałabym tam pracować nawet jednego dnia i użerac się z tymi ludźmi, którzy tam przychodzą, przeważnie są to osoby starsze , które chyba nie mają co robić w domu, zachowują się gorzej od małych dzieci nieraz byłam świadkiem i przepychanek i zachowania karygodnego. Więc się odczepcie od dziewczyn one tam mają ciężki kawałek chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...