Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To musi być pomówienie ! Jest to bardzo uczciwy człowiek i bardzo dobry lekarz. Ktoś z mojej rodziny był przez niego operowany i pamiętam to ciepło i empatię oraz poczucie bezpieczeństwa emanujące od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zwłaszcza ze wsi - nauczyli się dawać lekarzom. Tak to już jest - to jest chore, ale to wynika z mentalności ludzi. Co innego jak lekarz wymusza łapówkę - OK wtedy kara się należy, ale bardzo często sam widziałem jak jakaś babcia do lekarza jajka przyniosła i zostawiła, a ten za nią wybiegł z gabinetu... Paranoja. Często też tacy starzy ludzie dają po 20zł swoim rodzinnym lekarzom. Patologia. Ludzie - płacicie składki - macie prawo do leczenia. Lekarz rząda łapówkę to do prokuratury, ale nie dawjcie im "dowodów wdzięczności" na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymuszanie zapłaty za zabieg nazywa się teraz własna działalność.Kto zna temat to wie ,że cukierków nie je,wódki nie pije ,a na benzynę musi mieć.Ryby to była forma wdzięczności,która obraził i stąd poszły pieniądze.Ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już lekarzy nie stać na słoik miodu......ha ha ha pracują  ciężko uczą się i na miodek nie mają wstyd medycy wstyd.Takich powinno sie pozbawiać praw wykonywania zawodu 5 latek i egzamin obowiązkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przybiegają sami z jajami, kiełbasą, miodem i wódką i Bóg wie czym jeszcze....sami ludzie tak "rozpieścili" ten zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia dotyczy lat kiedy to CBA na siłę szukało skorumpowanych lekarzy. agent CBA idzie do rodziny pacjentki daje 1000 zł i mówi, żeby dać lekarzowi, CBA wpada, o jest łapówka, mamy Cię !!!! i sukces odtrąbiony. Tak właśnie było w tym przypadku. Niby wielkie łapówki o jakoś sprawa dotyczy tylko jednej (prowakcji CBA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś widział biednego lekarza...? Ja NIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiera na wymioty  , ale masz prawo swojego bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brał to i bać będzie ,uczciwemu to i na siłę nie wciśniesz więc pisanie że namawiają do brania łapówki jest śmieszne ale i tak go wybronią bo leczy sędzię i adwokata .Szkoda zdrowia na takich złodziei co psują opinię reszcie lekarzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia dotyczy lat kiedy to CBA na siłę szukało skorumpowanych lekarzy. agent CBA idzie do rodziny pacjentki daje 1000 zł i mówi, żeby dać lekarzowi, CBA wpada, o jest łapówka, mamy Cię !!!! i sukces odtrąbiony. Tak właśnie było w tym przypadku. Niby wielkie łapówki o jakoś sprawa dotyczy tylko jednej (prowakcji CBA)
  Wystarczy żeby lekarz nie wziął kasy - i cały misterny plan w pizdu!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakies 10 lat temu w czasie protestów lekarzy ówczesny premier Miller cos takiego powiedział: -przecież wy sobie "poradzicie"... mniej więcej jak za cara urzędnik mało dostawał pensji, resztę sobie od ludzi wyrwał...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zawsze brałeś , tylko raz wpadłeś.
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię człowieka i mam dla niego ogromny szacunek. Byłam jego pacjentką, dwukrotnie leżałam na jego sali, operował mnie osobiście choć był to tylko woreczek żółciowy i nigdy nie żądał żadnych pieniędzy ani innych dowodów wdzięczności. Do pracy przychodził godzinę wcześniej żeby na spokojnie porozmawiać z pacjentami, wychodził jako ostatni więc poświęcał nam pacjentom swój prywatny czas. Łatwo jest ferować wyroki nie znając człowieka. Szkoda tylko, że taki zdolny chirurg może mieć masę nieprzyjemności a wiem jedno powinien leczyć ludzi bo jest świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że jednym z najzdolniejszych w obsadzie oddziału.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryby, miód...redaktorze nie bądźcie śmieszni...Drodzy czytelnicy może ktoś napisze o "napiwkach" niektórych "sław" lubelskiej neurochirurgii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowody wdzięczności nigdy nie zniknął bo w tym układzie wszyscy są zadowoleni: pacjent spokojny o leczenie, lekarz zadowolony :-)   Także proszę nie rozpoczynać kolejnej nagonki bo to nic nie da!   Wracając do szpitala SPSK1, czy wiecie że lekarz specjalist w tym szpitalu zarabia 3000 pln brutto? gdzie często za jeden zabieg NFZ płaci ponad 1000 pln szpitalowi !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...