Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja myślę, że każdy rozsądny rodzic powinien wyrazić zgodę na uczestnictwo swoich dzieci w takich zajęciach, Polska staje coraz mniej przyjaznym i otwartym krajem i trzeba to zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie najpierw kto stoi za tą "ordo luris" i gdzie ? Kto sprawuje władze, kto finansuje i gdzie ona działa, a oczy wam się otworzą - kto chce by nasze dzieci kierowały się nienawiścią i niewiedzą. Takie organizacje to mi pachną sektą. Wiele takich dziwnych obcobrzmiących organizacji póżniej okazuje się, że rzeczywistości są sektami.
przestancie już z tą mową nienawiści, hejterzy wynajęci przez ratusz, widać wasze 50 głosów w ciągu 20 minut wpisne z różnych adresow IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- 40 hejtów pod komentarzem w 2 minuty o 11pm ??????   LEWACKIE TROLLE W DZIENNIKU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruski troll hejtuje - minus 80 w kilka minut pod niewygodnymi komentarzami - HAŃBA WAM LEWACTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chrześcijanie najbardziej prześladowaną religią na świecie" - to niezaprzeczlany fakt poparty liczbami - zobaczymy ile hejtu wyleje lewactwo na ten komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mnie się wydaje, że to Ty plujesz jadem nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to co ma być treścią zajęć, gdzie za "mowę nienawiści" będzie nazywać się np. krytykę islamu to widać że będzie to robienie wody z mózgu a nie lekcja tolerancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na niektóre komentarze, te lekcje jak najbardziej są potrzebne. PiS-owskie trolle potrafią jedynie pluć jadem i atakować.
 Piękny pokaz lewackiej agresji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest tzw."mowa nienawiści"?czy jest obiektywnie zdefiniowana?czy też jest to tekst tak nazwany przez jakiegoś pomyleńca, np. dziennikarza? Nawet w wikipedii nie można doszukać się precyzyjnego jej określenia. Tak polska konstytucja jak i inne ustawy nie ustalają co to jest tzw."mowa nienawiści". Kodeks karny nie penalizuje owej mowy nienawiści. Nienawidzieć kogoś lub czegoś można , zatem, legalnie i nie grozi za to żadna kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo pod przykrywką mowy nienawiści chce doprowadzić do ograniczenia swobody wypowiedzi, jak można być tak ślepym i nie widzieć do czego to zmierza. Ci wszyscy co teraz popierają takie akcje już wkrótce przekonają się jaki błąd popełnili. Mam tylko nadzieje, że do tego nie dojdzie. Obudzcie się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś debilem jak nie rozumiesz do czego takie lewackie akcje znierzaja. Z Ciebie już debila nie trzeba robić . Albo jesteś lewakiem albo nie potrafisz myśleć samodzielnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty dobrze się czujesz , czy już tak sprali Co mózg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie wszyscy wreszcie czy chcecie mieć jak ci we Francji,Anglii ,Belgii i innych zachodnich krajach.Chcecie tak?. To idżcie głosem tych fałszywych organizacji ,co to się w tytule wymienia.Te organizacje chcą likwidacji białej rasy w Europie,pod pretekstem pomocy przybyszom ,szczególnie arabskich( wmawiają nam mowę nienawiści itd.) Ten cały,stary G.Soros ich finansuje i chce aby w Polsce też były zamachy,brud,smród i terror. Tego chcecie dla Waszych dzieci i wnuków to ściągajcie ich sobie,a niektóre z Waszych dzieci nie osiągną wieku dorosłego. Tego chcecie???.Teraz Wy musicie decydować o losie własnych dzieci w przyszłości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Platforma pierwsza pod popiół na głowę za teksty jawnie nawołujące do przemocy fizycznej na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie najpierw kto stoi za tą "ordo luris" i gdzie ? Kto sprawuje władze, kto finansuje i gdzie ona działa, a oczy wam się otworzą - kto chce by nasze dzieci kierowały się nienawiścią i niewiedzą. Takie organizacje to mi pachną sektą. Wiele takich dziwnych obcobrzmiących organizacji póżniej okazuje się, że rzeczywistości są sektami.
 Antos wracaj już do przedszkola bo głupoty opowiadasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że każdy rozsądny rodzic powinien wyrazić zgodę na uczestnictwo swoich dzieci w takich zajęciach, Polska staje coraz mniej przyjaznym i otwartym krajem i trzeba to zmienić
 Ja jestem rozsądnym rodzicem i  nie wyślę swoich dzieci na te zajęcia. Chcę aby moje dzieci potrafiły samodzielnie i krytycznie myśleć a te zajęcia ich tego nie nauczą. To będzie pranie mózgu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris ' ZAJMIJCIE SIĘ TAKĄ SPRAWĄ -" inflacja w gospodarstwach emeryckich – niezbędna jest analiza, jakich produktów potrzebują emeryci i ile artykuły te kosztują po inflacji." / TO JEST JAWNA DYSKRYMINACJA" - NIECH MŁODZIEŻ WIDZI, ŻE PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecena Dorosiński przybliżył nas do zdefiniowania mowy głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stwierdzenie "zuk to najlepszy przyjaciel deweloperów" to już jest mowa nienawiści? Czy jednym z podwykonawców organizujących takie zajęcia będzie Pan Artur - właściciel wiodącej lubelskiej agencji PR, znany z mowy miłości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "prowadzi, do cenzurowania poglądów konserwatywnych i niebędących po myśli lewicowych aktywistów – dodaje."... z tego wynika że poglądy konserwatywne są najczęściej mową nienawiści. to prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...