Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja również dziękuję. faktycznie, jak na 'spadochroniarza', zadziwiała Pani swoim zaangażowaniem w sprawy regionu i jego promocję. oby Pani następcy byli jeszcze lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobila o wiele wiecej dla regionu ,niz nasi rodzimi parlamentarzysci, wierze ze wciaz bedzie pomagac lubelszczyznie,a ma ku temu teraz mozliwosci :)   dziekujemy i powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł; Pani minister - jest Pani Człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pania jako tzw. "spadochroniarz" zrobiła więcej dla naszego miasta niż nie jeden rodowity "lubelak". Pamiętam jak walczyła razem z ludzmi o S 17. Dziękuję!!! Oby więcej takich ludzi w naszym mieście i regionie a na pewno byłoby lepiej. Jeszcze raz "DZIĘKI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Leno - dziękuję....Już Pani nigdy nie będzie lubelskim spadachroniarzem..;) Pani jest nasza..;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj cały lublin płacze jutro całe województwo będzie płakać a za dwa lata cały kraj będzie płakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracować nie mogę Ciągle płacze i płaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna p Leno dziekuje za to że mogłem zkorzystac z panelu szkoleniowego do Europarlamentu ,tylko wielka szkoda że wtym czasie obowiazki nato niepozwoliły azebysmy mogli sie spotkac zycze wszelkiej pomyslnosci na nowym stanowisku wieżac że wiedza która posiada Pani bedzie dlanas wielkim wsparciem pozdrwaiam serdecznie z Krasnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna p Leno dziekuje za to że mogłem zkorzystac z panelu szkoleniowego do Europarlamentu ,tylko wielka szkoda że wtym czasie obowiazki nato niepozwoliły azebysmy mogli sie spotkac zycze wszelkiej pomyslnosci na nowym stanowisku wieżac że wiedza która posiada Pani bedzie dlanas wielkim wsparciem pozdrwaiam serdecznie z Krasnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale laurki lecą :-) Będzie kolejna ministra nie panująca nad swoimi emocjami... Jak długo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również chciałbym przyłączyć się do słów podziękowania i gratulacji. Zarówno w opinii mojej i moich znajomych jest Pani świetnym fachowcem, a Pani praca dla Lubelszczyzny powinna być wzorem dla wszystkich innych polityków.   Życzę sukcesów i wytrwałości :) PG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze można kpić sobie z Lublinian???Przecież ta osoba niczym nie była związana z Lublinem,wyznaczył ja jeszcze Palikot na rozkaz Tuska ,aby była pierwsza na liście z PO/hazardzistow/ do parlamentu europejaskiego.Jest z Krakowa,a więc wstyd dla nas,że osoba nie chciana w swoim srodwisku ,a jest wybierana u nas.Nic nie zrobiła,poza kolacyjkami w Grand Hotelu dla kolesiow partyjnych od ktorych zależy miejsce na liście.Kto może łzy ronić i o co ,czy o kogo???Widzę ,że piszący tez zapominają o wyborcach, a pamiętają o tych co coś serwują!Oj coś tu nie tak z myśleniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płakali Ci co  bywali na kolacyjkach w Grand Hotelu.Teraz też dziękują za te  kolacyjki na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ta pani miała wspólnego z Lublinem, że tak rzewnie się żegnała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kij i tłumok na drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismakom przypominam,że województwo nie jest Lubelszczyzną.Wskażcie teren Ziemi Lubelskiej i nazywajcie ją sobie Lubelszczyzną.Ziemia Łukowska,Ziemia Chełmska i Południowe Podlasie mają własne nazwy i przestańcie fałszować historię Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemon remedy studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/bentelan.htm natural herbal soaps
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...