Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lepszy komar zjedzony niż komar zabity. Walka z tymi owadami trwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2019 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Jeżyki to jedyne pozyteczne ptaki w miastach. Kawki, gawrony, wrony i golebie powinno sie eliminowac z miast bo jedyne co robia to sr.ją i halasuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie teraz te JERZYKI. Teraz kiedy termomodernizacja budynków wyrzuciła ich z miast. Powiedziałem w 2006 roku patrzac w lipcu jak ocieplaja blok że przeciez tak są jeżyki i maja teraz młode. Znajomy powiedział co to kogo obchodzi, nikt nie bedzie przerywał prac tylko dlatego że sa tam ptaki. Gniazda zniszczone, młode zamurowane w gniazdach. Gdzie włodarze miast i inni "Zieloni". Teraz sobie o jerzykach przypominaja. Żałuje ze nie byłem swiadom tego bo żaden blok nie byłby wtedy ocieplony. A w miejscach gdzie te ptaki miały gniazda byłyby sztuczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie teraz te JERZYKI. Teraz kiedy termomodernizacja budynków wyrzuciła ich z miast. Powiedziałem w 2006 roku patrzac w lipcu jak ocieplaja blok że przeciez tak są jeżyki i maja teraz młode. Znajomy powiedział co to kogo obchodzi, nikt nie bedzie przerywał prac tylko dlatego że sa tam ptaki. Gniazda zniszczone, młode zamurowane w gniazdach. Gdzie włodarze miast i inni "Zieloni". Teraz sobie o jerzykach przypominaja. Żałuje ze nie byłem swiadom tego bo żaden blok nie byłby wtedy ocieplony. A w miejscach gdzie te ptaki miały gniazda byłyby sztuczne.
 jerzykionline.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę tylko przypomnieć, że ludzie również defekują i hałasują. A kawki i gawrony również wyjadają owady oraz syf jaki ludzie po sobie zostawiają. Właśnie dlatego osiedlają się przy w ośrodkach miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w sumie niech wypełnią wszystkie ptaki i niech wytną drzewa. Robactwo nas zeżre. Albo opryski przeciw robactwo wydusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyplenią *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzcie lub nie, ale to na prawdę działa. Mieszkam w bloku przed którym stoi kamienica z kolonią jerzyków. Kilkadziesiąt ptaków lata wieczorem przed moim balkonem i żadnej moskitiery ani tym bardziej chemicznych środków w tym roku nie używałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Zamość, to spółdzielnię i Castoramę zachęcam do kontaktu z Zamojskim Towarzystwem Przyrodniczym. Skupia ono głównie ornitologów którzy z chęcią posłużą fachową poradą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ale jerzyki hałasują. Niektórym ludziom może to przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas są!! Działa!!!! Tylko że napleniło się srok i nie dość, że budzą osiedle o 3-4 rano i wrzeszczą jak diabły caly dzien(są potwornie męczace)to jeszcze powyzerały młode innych ptakow. Wróbli czy sikorek nie ma juz u nas. Wyniosly się nawet kawki!!! Jak sie tego pozbyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym różnią się szczury od gołębi? Gołębie srają jeszcze bardziej i jeszcze więcej zanieczyszczają. To dlaczego truje się tylko szczury? Jak ktoś chce szczura to sobie go hoduje, jak ktoś chce mieć gołębie to tez niech hoduje a dzikich maksymalnie ograniczyć populację (jak szczury).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Czubach, od kilkunastu lat mam w 2 otworach wentylacyjnych gniazda jeżyków. Owszem w okresie gdy karmią młode trochę brudzą balkon ale dzięki nim tego lata jeszcze komara nie widziałem w domu, a ptasi nawóz używam do nawożenia roślin balkonowych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzyki są rewelacyjne, w dodatku uwielbiam dźwięki jakie wydają. Mam parkę u siebie na podwórku. Nie ma komarów. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...