Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lex deweloper w Dominowie "Będziemy żyć jak w getcie"

Utworzony przez Monisia, 4 grudnia 2020 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Rozumiem protest, ale lex deweloper to nic w POrównaniu do lex kim-dewelo-dzuk, któremu to satrapie słusznie przypisuje sie POwstanie idei dewelo-gett o najwyższym wskaźniku upchania "plebsu" na metr kwadratowy terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi problem. Co najmniej połowa Lublina to getto deweloperskie i jakoś mało kto protestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównanie tego miejsca do getta to żenująca przesada. Bloki są bardzo kameralne, niskie. Ten nowy będzie delikatnie wyższy od planowaych tu wcześniej segemntów. To raz. Dwa - jeżeli chcieli mieć pewność widoków i przestrzeni - błagam - trzeba było nie wybierać segmentów z mikrodziałkami i to obok bloków, które już to były. Tym bardzie, że wyraźnie widać, że osiedle się rozwija i rośnie. Mieszkanka Dominowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem protest, ale lex deweloper to nic w POrównaniu do lex kim-dewelo-dzuk, któremu to satrapie słusznie przypisuje sie POwstanie idei dewelo-gett o najwyższym wskaźniku upchania "plebsu" na metr kwadratowy terenu.
 Nie rozumiem PiSi idioto, czemu w każdym komentarzu narzekasz na Żuka. Przecież to PiSi rząd wymyślił tą ustawę, a narciarz natychmiast podpisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, niech Pan RAdny-Deweloper buduje i nie patrzy na tą gromadkę narzekaczy. Ktoś w końcu musi ten kraj rozwijać finalnie. Brawo, dziękujemy Panu za inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażony! Gmina strzela sobie w kolano, jak kupić teraz tam działkę, skoro kliku kolesi zmieni plany i pierdyknie mi blok za ogrodzeniem. Przecież to bezprawie, 8 osób decyduje o losie 100 osób, to ma być demokracja? Nie chcę politykować, ale nie podoba mi się ta dobra zmiana. Powodzenia w walce z układami dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślę, może doszło do jakieś korupcji, może trzeba sprawdzić bilingi i telefony między radnymi, komputery , nie wierzę, że ot tak, radni chcą tam bloku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobie miliona pozwolen, zezwolen i procesur oraz urzedniczego widzimi sie w wielu przypadkach lex developer to jedyna szansa na szybkie rozpoczecie wielu inwestycji. Dzis przedsiebiorcy nie maja czasu, aby czekac miesiacami na zielone switalo. Inaczej pojda na zielona trawke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy za deweloperkę w dziwnych lokalizacjach biorą się chłopki-roztropki, które dotąd prowadziły stragan z kapustą lub ciuchland, to wiedz, że pęknięcie bańki to już tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym bloku mogliby mieszkac uchodzcy z Ukrainy i biedne rodziny romskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...