Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipowa: Kobieta na przejściu, a kierowcy jadą (wideo)

Utworzony przez Guest, 3 sierpnia 2015 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Nagrywający popełnił podstawowy błąd. Na drodze wielopasmowej powinien najpierw upewnić się w lusterkach że nic z tyłu / z boku nie jedzie i dopiero zatrzymać auto. W przypadku takim jak ten sam wystawia pieszego na niebezpieczeństwo potrącenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w moim przypadku kobieta wyszła z lewej strony jezdni, zrobiła jeden,dwa kroki ,dzieliło ją ode mnie 3 pasy ruchu, i dostałem 10pkt i 350 zł mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszym wypadku jechał komendant w drugim jego zastępca,nie wspomnę o funkcjonariuszce w Warszawie co celowo w babinę na pasach chciała przyp ierdolić i co i gówno,rozeszło się po kościach. Prawo nie jest jednakowe dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz niech ktoś nagra film jak podobna starsza pani(nie tylko), włazi na przejście przed samym autem i jeszcze odwraca łeb w druga stronę. Nie będzie to bardzo trudne. I jeszcze na koniec rozdziawia gębę i pluje" bo ona na przejściu...". Ostatnio tak mi zrobił tatuś z małym chłopcem i jeszcze na Policje chciał dzwonić ba...n jeden, żeby nie ucierpiał jego wielki autorytet w oczach synka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepis jeszcze nie wszedł w życie a policja soli mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskim i samym lublinie panuje chamstwo na ulicach i drogach [ ja jadę wszyscy na bok] w normalnych krajach pieszy ma pierwszeństwo ,nie mówiąc o włączeniu sie do ruchu w Lublinie z bocznej ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim przepisie mówimy? Kobieta nie "oczekuje" na przejście tylko już jest na jezdni. Wystarcza przepisy obowiązujące od zarania dziejów aby ukarać mandatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszy na oznakowanym przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo ZAWSZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrywający popełnił podstawowy błąd. Na drodze wielopasmowej powinien najpierw upewnić się w lusterkach że nic z tyłu / z boku nie jedzie i dopiero zatrzymać auto. W przypadku takim jak ten sam wystawia pieszego na niebezpieczeństwo potrącenia.
Przypatrz się dobrze. Kobieta weszła na przejście przed skręcającym samochodem. Nagrywający nie miał wyboru, musiał ją przepuścić. Tak samo powinni uczynić inni kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz niech ktoś nagra film jak podobna starsza pani(nie tylko), włazi na przejście przed samym autem i jeszcze odwraca łeb w druga stronę. Nie będzie to bardzo trudne. I jeszcze na koniec rozdziawia gębę i pluje" bo ona na przejściu...". Ostatnio tak mi zrobił tatuś z małym chłopcem i jeszcze na Policje chciał dzwonić ba...n jeden, żeby nie ucierpiał jego wielki autorytet w oczach synka.
  wiesz co mam ochotę napisać, wuju tatuś z małym dzieckiem miał ile lat i on się tobie nie dał a co mówić o takiej starszej kobiecie, ucieka przed takimi gagatkami będąc już na jezdni bo takie typy jak ty to rozjeżdżają, tatusia się bałeś, bo młody i by ci w ryja przyłożył. W stosunku do swojej starej matki też byś się tak wyrażał, jeżeli tak, to widocznie "dobrze" ciebie gagatku wychowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wchodzę zaraz na przejście ze względu na swoje bezpieczeństwo, ale nie oszukujmy się,kierowcy są chamscy, widząc już z daleka stojącą osobę nie zatrzymują się, niejednokrotnie mam ochotę usiąść na krawężniku z tak długiego czekania i z powodu bólu kręgosłupa, bo iść mogę ale stanie w jednym miejscu jest dla mnie uciążliwe, także kierowcy nie tłumaczcie się, jesteście chamscy, nawet jak jestem  na przejściu (wymuszając) bo stanie przy przejściu przez kilka minut minut to drobna przesada i to próbujecie tak jak tą babcię wymijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w Lublinie, w tym mieście to norma, same buce i buraki niestety. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co mam ochotę napisać, wuju tatuś z małym dzieckiem miał ile lat i on się tobie nie dał a co mówić o takiej starszej kobiecie, ucieka przed takimi gagatkami będąc już na jezdni bo takie typy jak ty to rozjeżdżają, tatusia się bałeś, bo młody i by ci w ryja przyłożył. W stosunku do swojej starej matki też byś się tak wyrażał, jeżeli tak, to widocznie "dobrze" ciebie gagatku wychowała
Nie odniosłem sie do tej konkretnej sytuacji tylko do tego, że tak samo jak kierowcy są często bezczelini, tak samo często bezczelni sa piesi. A ty jak taki obrońca jesteś i uwazasz że się czepiam to wpisz sobie w google  film "super partia... " . To coś może do ciebie dotrze. Tutaj jest ewidentna wina kierowcow, ale nie zawsze tak bywa. Nie mam zamiaru odpowiadać i spaprać sobie życia tylko dlatego że ktoś lezie i pcha sie pod kola. Ale nie wiesz tego bo pewnie całe życie jestes tym pieszym i uważasz że Ci sie należy łazenie po pasach jak świetej krowie i jeszcze pewnie gadanie przez patafona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama policja daje taki przykład,W-wa i przejście dla pieszych,pijana lub w stanie wskazującym funkcjonariuszka poluje radiowozem na kobietę w starszym wieku,gdzie my żyjemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od teraz dochodząc do przejścia będę włączać nagrywanie w komórce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 bo młody i by ci w ryja przyłożył.
A w ryja jak chcesz to ja ci moge przyłozyć. Kolejny matoł co w du...ie był i tyko sapie na modny temat. Jak sobie kiedys kupisz Poloneza na gaz i wybierzesz sie nim do miasta to zaczaisz o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych buraków i buców na drogach od krakusów nie ma na całym świecie, ch. tylko trąbić potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już milicja ich ma :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten że Škody to już kategorycznie przegial pale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być OBOWIĄZEK zatrzymania się pojazdu kiedy kierowca widzi pieszego na pasach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...