Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin. Port kończy negocjacje z kolejnymi liniami

Utworzony przez adamzlublina, 7 stycznia 2013 r. o 20:44 Powrót do artykułu
No nareszcie. Mam nadzieję, że na wiosnę ruszą roboty na drogach dojazdowych do lotniska i poprawią oznakowanie. Ukłony dla p. Prezydenta Żuka. A samo lotnisko jest piękne, a że małe? Większe nie jest potrzebne. Ktoś kto mówi że lotnisko jest fatalne. To nigdzie nie był. Byłem na wszystkich wielkich lotniskach w Europie i w Ameryce. Ale tamte istnieją dłużej niż od 17 grudnia 2012 r. Nie byłem tylko na lotnisku Narita w Japoni, oraz na lotniskach na Bliskim Wschodzie i mam skalę porównania z innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie przydało by się jakieś połączenie po Polsce gdzie połączyło by Lublin z większymi i bardziej oddalonymi od niego miastami. (Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław). Przydały by się też jakieś linie robiące połączenie do Niemiec jak i Holandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje kilku kierunków roboczych: edynburg(szkocja), niemcy- dwa miasta (najlepiej z wyjściem na świat- hub) frakfurt i monachium, jeden port we włoszech (tez duża emigracja głównie kobiety) i bruksela lub amsterdam. Z innych może coś na wschód (ukraina - duża ilość ukraińców w lublinie) i miasto w hiszpanii. I tyle wystraczyłoby na duzy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i faktycznie głownie w sezonie wiosnennym przydałby się kraków, gdańsk i poznań lub wrocław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie cieszy że będą nowe linie no i będzie więcej hałasu podczas ladowania i startu samolotów! Coraz bardziej słychać huk silników a dla nas mieszkanców miejscowości Felin jak i ulicy Doświadczalnej (Stary Felin) zagwarantowane sa z tego tytułu odszkodowania !Życzymu powodzenia lotnisku ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Bardzo mnie cieszy że będą nowe linie no i będzie więcej hałasu podczas ladowania i startu samolotów! Coraz bardziej słychać huk silników  a dla nas mieszkanców miejscowości Felin jak i ulicy Doświadczalnej (Stary Felin) zagwarantowane sa z tego tytułu odszkodowania !Życzymu powodzenia lotnisku ?!
haha to dopiero dobry żart. Mieszkam tuż obok lotniska i jakoś mi halas nie przeszkadza, w zasadzie jeśli ma się zajecie w domu to w ogóle się ich nie słyszy. To skoro Tobie gdzieś na Felinie przeszkadza huk to chyba siedzisz przy otwartym oknie i wyczekujesz, innej opcji nie widzę. Odszkodowania? To juz zupełnie śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Warszawa to ch..j ?!.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włochy jak najbardziej, tak ze dwa lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie musi byc krajowka bo dojechac gdziekolwiek z lublina to porazka najlepiej do wroclawia i nad morze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO BIRMINGHAM w Angli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś wyczytałem że ojrolot będzie latał do Gdańska i do Wiednia ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że bedzie do Corku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
haha to dopiero dobry żart. Mieszkam tuż obok lotniska i jakoś mi halas nie przeszkadza, w zasadzie jeśli ma się zajecie w domu to w ogóle się ich nie słyszy. To skoro Tobie gdzieś na Felinie przeszkadza huk to chyba siedzisz przy otwartym oknie i wyczekujesz, innej opcji nie widzę. Odszkodowania? To juz zupełnie śmiech na sali
Dokładnie! Sam byłem zaskoczony, że te "nasze" samoloty są takie ciche. Będąc na szczerym polu obok pasa startowego bardziej słychać przejeżdżające w oddali pociągi i stojące obok fabryki niż lądujący samolot. Dodam, że pociągi są średnio 2 na godzinę, a samoloty dwa na dzień... Ludzie mieszkający przy torach z reguły nie narzekają, a wielu nawet lubi sąsiedztwo torów, mimo, że szklanki w szafach skaczą. Ci co narzekają na hałas z lotniska niech się lepiej zastanowią, bo kłamstwo ma krótkie nogi i odszkodowań żadnych nie wydębią... Każdy może pojechać na lotnisko i sam usłyszeć z bliższej odległości jakie to "straszne dźwięki" dla mieszkańców generuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włochy i Szwajcaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram loty krajowe, połączenia PKP i drogowe z Lublina są bardzo uciążliwe. Myślę, że konieczne są połączenia do Gdańska, Katowic, Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele byłem pierwszy raz na lubelskim lotnisku, odstawić kuzyna na wylot do Oslo. Szczerze powiem jestem pozytywnie zaskoczony. Porcik mimo że nie jest wielki ale za to przytulny. Kawkę spiłem (ceny też nie są jakieś kosmiczne) troszkę rozejrzałem się i myślę że jest super . Jedyny minus to jak na razie oznakowanie dojazdu. Szczerze mówiąc zanim dotarliśmy na lotnisko to zdążyliśmy zabłądzić. A co do lotów to przydały by się Włochy (dokładniej Rzym) i jak już się inni wypowiadali połączenia krajowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność niektórych nie zna granic.Wolałbym 2 i zdecydowanie więcej samolotów koło domu niż wieczne nocne balangi moich "sąsiadów" pseudostudentów ze słownictwem z rynsztoku i trzaskaniem drzwiami jak do stodoły.Chętnie się zamienię bez odszkodowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie loty krajowe i do stolic Europy !!! Chce z żoną wybrać się na weekend do Paryża !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale lotów krajowych nie będzie jedyna firma jaka ma licencje na wykonywanie lotów krajowych jest LOT która wcale nie jest zainteresowana lataniem ze świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie licencje ??!! nie ma żadnych licencji na loty krajowe. jak ja nie znoszę, jak ktos się wypowiada nie mając pojecia, o czym pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...