Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubella inwestuje i wprowadza nowe smaki na rynek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2019 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Najlepszy makaron ever!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matole Kasperska gdzie jest Lubelszczyzna! Kiedy to tałatajstwo zrozumie, że Lubelszczyzna to nie samo co lubelskie! Kiedy to matoł zrozumie w historii Polski taka kraina nie istniała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę, niedługo pojawi się makaron o wielu smakach np. owocowych albo nawet o smaku coli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy makaron i najtańszy w biedronce i też produkuje lubella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy lubella nauczy się wyrabiać makaron? Bo do tego, co obecnie produkują, bardziej pasuje nazwa "kluski".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G... prawda Pełne Ziarno jest od kilku lat na rynku. No nie żadna nowość. To tylko reklama bo jak na mój gust sprzedaż spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Lubelli na magazynie. Jestem elekteomechanikiem. Dlaczego nowi pracownicy mają większą stawkę niż pracujący tam od paru lat ? Jak stary pracownicy mają szkolić nowych w tej sytuacji. Czy to nie paradoks ? Gdzie jest jakaś polityka płacowa koncernu Maspex. Maspexie nie wstyd wam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogła by zainwestować w płace pracowników. Ale nie. To się kiedyś odbije czkawką. Ale wtedy przyjdą Ukraińcy i zrobią robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdrozszy makaron w Polsce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najdrozszy makaron w Polsce!!!!" I najlepszy. To wspaniale, żę Lubelszczyzna jako region rolniczy ma chociaż jedną liczącą się firmę spożywczą na swoim terenie. W dodatku będącą własnością polskiego kapitału. Powinno być zupełnie inaczej - tzn. powinno być takich więcej. Tak, wiem, jest wódka ze Stocka i takie sobie cukierki z Pszczółki - ale kakaowca u nas się nie uprawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubella dumą lubelszczyzny. Uśmiałem się. W Lublinie jest tylko fabryka, którą maspex przeniesie gdzie indziej jeśli tylko będzie miał ochotę. W Lublinie mogą co najwyżej podjąć decyzję o zgaszeniu światła w kibelku. Przestańmy więc mówić, że to lubelska firma. To jest firma wadowicka, która (jeszcze) ma w Lubinie fabrykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...