Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy "terytorialsi" jadą na ćwiczenia do Wędrzyna [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2018 r. o 17:09 Powrót do artykułu
kobity biorą ze sobą , czy miejscowe bedą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach się bać. Przecież oni sami się pozabijaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obciach. Mięsko maciera będzie trenowac "taktyczny powrót z rosyjskiej miejscowości na "S" o kryptonimie "schabowy i do domu" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast śmigłowców bojowych mamy wojsko weekendowe. Zresztą kasa na śmigłowce pewnie już przejedzona, kadra dowódcza rozpieprzona, jednostki pancerne osłabione bezsensowną delokalizacją, sojuszników poobrażaliśmy, więc tak naprawdę niewiele nam innego pozostało. Pan Macierewicz spisał się na medal, tylko szkoda że pisany cyrulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, kiedy słyszę o tym wojsku, powraca pytanie : dlaczego PiS nie chciał się zgodzić, aby w ustawie o WOT dodać zapis, ze wojska te nie mogą być użyte przeciw obywatelom Państwa Polskiego? Czyżby miał jakieś specjalne plany w stosunku do tych żołnierzy? Dlatego podlegają bezpośrednio pod ministra obrony? Bardzo ciekawe, może ktoś zna odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach pojawiają się niepełnowymiarowe istoty: mają 18 lat - jak ustawa przewiduje czy to ferie z rodzicami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne te wasze POkwiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitole. Jakieś gnoje postanowiły pobawić się w wojenkę, żeby urealnić ostatnią rozgrywkę w Call of Duty. Ja rozumiem kwestię bezpieczeństwa narodowego, ale co oni takim mięsem armatnim chcieliby zdziałać? Rzucić pod czołgi zamiast zasieków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam po raz nie wiem który i będę powtarzał w nieskończoność, że ta zabawa w wojsko, to marnowanie publicznych pieniędzy i ośmieszanie polityki obronności kraju, szkoda czasu i atłasu na wojsko, które ćwiczy raz na rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój ojciec brał udział w II wojnie światowej chyba tylko po to abym teraz ja jako jego dziecko zapieprzała już 39 lat na czyjeś dzieci tj. na 500 + gdzie mi kraj nawet "złamanego grosza" nie dal za darmo pomimo, że wałesa obiecywał mi 100 milionów, które widocznie ktoś przy korycie je zapieprzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji niech nakręcą nową ekranizacje dzielnego wojaka swejka ,do tego będą w sam raz ,dzieki antek za twoje nowe wygłupy łysa pao ,to chu.e z tymi nie jestem robotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z lewej na pierwszym zdjęciu to wykapany młody Szwejk, nie żartuję proszę obejrzeć ten znakomity czeski film z 1956 (przygody dobrego wojaka Szwejka) podobieństwo nieprawdopodobne oby jakość takiego wojska nie była na poziomie tej świetnej książki Jaroslava Haśka którą co kilka lat czytam dla detoxu od współczesnych czasów - wiecznie na czasie polecam. Mam nadzieję że po drugiej wrogiej stronie granicy młodzież nie odstaje od naszej tzn bez internetu, fejsa, coli, mc-donaldów też nie przeżyją i podobnie jak nasi muszą być opatuleni i łazić w czapach i kapturach nawet latem by się nie przeziębić. Średnią wagę też mają niezłą takie młode miśki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby moi kaprale zobaczyli te zdjęcia to by sobie żyły pootwierali. a pani ze zdjęcia 20 pazurki się przydadzą do okopywania się, na poligon jak znalazł. a pierwsza lekcja dyscypliny brzmiałą kiedyś "c***owo ale jednakowo" a tu widzę "każdy ch.j na swój strój". kto był w wojsku wie o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wojsko z takimi brzuchami ? Gdzie u nich kondycja, kabaret jakiś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuszki jaruzela i kiszczaka wyją? TO ŚWIETNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiowate żołnierzyki antoniego mamy z Was niezły tu polew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co się stało z kasą odłożoną na śmigłowce, ciekawe czy PiS rozytrwonił już wszystko, czy coś jeszcze zostało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panienki z warkoczykami, podtatusiali panowie, połowa z wyraźną nadwagą, po 16 dniach szkolania zostali "żołnierzami". Wszyscy na pewno bardzo fajni i można się z nimi zakolegować. Biorą udział w farsie, która może się zamienić w tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej ujadają POlszewickie cioty,co to nawet w wojsku nie były. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można narzekać, ale czy to źle że oni chca się szkolić do zdobycia minimum wiedzy by bronić ojczyzny? Przynajmniej im sie chce, a nie tak jak wam - ujadacze - siedzicie tylko w kanapie w domciu, a gdyby wybuchła wojna to myślelibyście tylko jak uratować własne tyłki. Do tej pory nie było takiej inicjatywy. Poza tym nikt na siłę ich tam nie brał, sami się zgłosili. Trzeba docenić chęć obrony kraju dla ratowania waszych ujadających tyłków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...