Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziurami w ulicach i bezrobociem się zajmijcie a nie popieraniem rydza. Co za banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy Lublina, nie poszliście na wybory samorządowe, to teraz się macie - obciach na całą Polskę !!!! BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oKo napisał:
Dziurami w ulicach i bezrobociem się zajmijcie a nie popieraniem rydza. Co za banda.
Żeby tym się zająć trzeba umieć coś więcej niż tylko pisać odezwy. Niestety, za takie działania na korzyść miasta będą brać naszą kasę przez 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No żeśta se wybrali radę świętojebliwych mędrców - albo pomniki stawiają, albo uchwały uj wi jakie i po co. A dieta leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że radni mają inne, ważniejsze zadania niż przyznanie kolejnej koncesji dla TV trwam. Nie po to ich wybieraliśmy aby wtrącali się w sprawy polityki. Byłoby lepiej gdyby zajęli się żywotnymi interesami mieszkańców miasta np. problemem rosnącego besrobocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST ŻENUJĄCE zamiast zająć się sprawami i problemami zwykłych szarych mieszkańców Lubelszczyzny których tutaj w naszym regjonie z pewnością nie brakuje (chociażby bezrobocie) !!! nasi SZANOWNI radni zajmują się sprawami milionera który nie otrzymał koncesji. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ i popatrzcie na tych którzy naprawdę potrzebują pomocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST ŻENUJĄCE zamiast zająć się sprawami i problemami zwykłych szarych mieszkańców Lubelszczyzny których tutaj w naszym regjonie z pewnością nie brakuje (chociażby bezrobocie) !!! nasi SZANOWNI radni zajmują się sprawami milionera który nie otrzymał koncesji. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ i popatrzcie na tych którzy naprawdę potrzebują pomocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie nadaje tylko na wiocha.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Jurkowski, wstydzę się za pana. Przecież media rydzykowe stale szkalują pańską partię. Rozumiem, że pan tych stacji nie słucha i nie ogląda, bo jeśli tak no to coś mi tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAJCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycje dla pozostałych radnych by jako wybrani przez lublinian wystosowali kontrodezwę z żądaniem likwidacji Rydzykowych mediów jako wpływajacych negatywnie na mózg szarych ludzi ochłapów sekty Rydzyka (nie mylić z KK) Jako że ja nie głosowałem na tych pajaców co piszą te durne głupoty to mam właśnie taką prośbę ... bo nie chce by mnie jako mieszkańca Miasta Lublin ktos wytykał palcem i mówił o Lublinie że to moherland ... drodzy radni a szczególnie Panie od Koziołka Matołka ... prosimy o nieośmieszanie Lublina !!! Rydzyk jest w Toruniu i niech tam pozostanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłata za poparcie w wyborach i zasługa na następne Kiedyś ludzie zmądrzeją, wku***ą się i wywiozą to towarzystwo adoracji Ojca Tadeusza na taczkach z sesji Rady Miasta prosto do Rokitna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jury napisał:
Panie radny Jurkowski, wstydzę się za pana. Przecież media rydzykowe stale" szkalują pańską partię." Rozumiem, że pan tych stacji nie słucha i nie ogląda, bo jeśli tak no to coś mi tu śmierdzi.
Nie szkalują tylko mówia prawdę, a to jest różnica. Można dowiedzieć się bardzo ciekawych (prawdziwych) rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Państwo radni sporządzili by petycję do Pana Ojca Drektora żeby ten swoje IMPERJUM przeniósł na Lubelszczyznę to przynajmniej może kilka osób dostało by pracę !!! WSTYD jeszcze raz WSTYD mi za naszych radnych .!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy najlepszego gadacie? Informacje Dnia w Trwamie sa na całkiem dobrym poziomie, w necie ogladam je jako odtrutka na lakierowną jak psie gówno rzeczywistość. Polecam wszytkim inteligentnym. Peace. TUTAJ http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prince Buster napisał:
Co wy najlepszego gadacie? Informacje Dnia w Trwamie sa na całkiem dobrym poziomie, w necie ogladam je jako odtrutka na lakierowną jak psie gówno rzeczywistość. Polecam wszytkim inteligentnym. Peace. TUTAJ http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom
Co ty najlepszego gadasz? Informacją dnia w Trwamie codziennie jest numer konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają nic ważniejszego do roboty tylko Rydzyka i telewizję Trwam? niech się zrzekną mandatów i idą do kościoła na miniostrantów,wtedy będą mogli zabierać głos i podejmować uchwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszak lubelzczyzna to ostoja moherowego pisiactwa, zaścianek europy pasujący raczej do Białorusi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy syf i brud na ulciach ,dziurawe chodniki a te darmozjady czym się zajmuja ?Jak nie krzyzem w Sejmie to Rydzykiem. Żądam zaprzestania wypłacania im diet i innych form uposażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż raz pokazali niezależność. Każdemu, który uważa, że decyzja KRRiT dyskryminująca TV Trwam jest ok, wypada zadać pytanie - co byś pisał gdyby to TVN, Polsat albo TVP odmówiono miejsca na pierwszym cyfrowym multipleksie? Klikajcie dalej, że dobrze KRRiT zrobiła, a wkrótce będziecie pisali tylko na tych forach, które zaakceptuje władza, aktualna władza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...