Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Boguchwałe jest fabryka staroci. Można tanio kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Placu Zamkowym był parking i po schodkach do góry,a teraz do najbliższego parkingu 800m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Poznańśki przyzna, że za mało kupcy płacili... odciążyć od imprez handlowych?! Śmiech na sali, z każdą byle imprezą miasto stawia pierdylion sztucznie wyglądających straganów na starym mieście z pseudo regianlym żarciem i chińskimi podróbkami... ale klimatyczny targ staroci to już nie dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, teraz nawet nie można na obiad/spacer etc. na stare miasto pojechać - bo gdzie zaparkować, genialny pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARG STAROCI NA STARYM MIEŚCIE DODAWAŁ KOLORYTU I PEWNEGO KLIMATU. NA PLACU ZAMKOWYM WYGLĄDA JAK KIEDYŚ BAZAR NA STADIONIE XX LECIA. KOMU TEN TARG NA SM RAZ W MIESIĄCU TAK PRZESZKADZAŁ ? CHYBA TYLKO WIZJOM URZĘDNIKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy wystawcy, nic by może nie było, nie byłoby przenosin, gdyby organizatorzy dostosowali się do panujących reguł, wymienię kilka: brak szacunku do mieszkańców Starego Miasta (o 3,4 nad ranem stukanie straganow, głośne rozmowy), brak drozności przejazdu dla samochodów mieszkańców i służb ratunkowych, brak zapewnienia toalety dla wystawców i kupców, i takich punktów możnaby Jeszce duo wymienić. Nie narzekajcie, bo większość narzekała Na Was przez ostatnie 8 lat. Przyzwyczaicie się i ludzie też się przyzwyczaja. Jedynie szkoda parkingu raz w miesiącu na niedziele, że będzie zajęty, ale są pobliskie Błonia do zaparkowania, czy tarasy zamkowe. A co do straganow z jedzeniem regionalnym, to przynajmniej nie ma problemu z droznościa i przepustowoscia przejazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom. Może i raz w miesiącu, ale takiego bydła jak targ staroci(mowa o wystawcach i organizatorce) nie ma na żadnej innej imprezie na starym mieście. Wystawcy mieli czas na dostosowanie się do narzuconych im zasad - zostawienie przejazdów dla samochodów mieszkańców i służb(karetek itp), organizacja toi toia żeby nie srali po klatkach kamienic, rozstawianie się później, żeby w niedzielę mieszkańcy nie musieli wstawać z ich gratami i kilka innych drobnych zmian. O tym nikt nie wspomina, a oni nic z tego nie potrafili zrobić. Ćwiartkę po cichu zrobić potrafili co najwyżej i narzekac, że chcą ich przenieść. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menadzer starego miasta?Wstydziłbym sie nim być.Za jego czasów stare miasto pustoszeje. Coraz wiecej barier dla kupujących jak i sprzedających.Czyżby tylko sypialnia? Z sypialni restauracje się nie utrzymają.Współczuje Wam przedsiębiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarze zawsze marudzą ... ale Stare Miasto zostało odblokowane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem na Stare Miasto zawsze, na Placu Zamkowym byłem raz i więcej nie pójdę, problem z samochodem, a o klimacie zapomnij taki bazarek z Pcima..............panie Urzedniku, wy zawsze lepiej wiecie niż ludzie. Jesteście nieomylni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jest źle Żuczysko wyrzuciło tak fajny targ - szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko komu giełda przeszkadzała...w takim razie może również pan Poznański zakażenia przebywania uzbrojonych agentów masadu pod czas wycieczek wiadomo skąd na starym mieście...ci to dopiero stwarzają zagrożenie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko by marudzili ci kupcy. Calkiem im zakazac tego i zarekwirowac te przedmioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie blokować Placu Zamkowego, giełdę badziewia z Niemiec i Holandii przenieść na Elizówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie zostały zabezpieczone moje prawa do dowolnego dysponowania chociażby tym niewielkim kawałkiem ulicy przynależącym do mojej nieruchomości. Płacę za to podatek, ale nie miałem żadnego odzewu ze strony handlarzy na moje liczne prośby i napominanie o konieczności zachowania cywilizowanych form...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niszczenie tego co jest tradycją Lublina,a wszystko to zasługa jakiegoś człowieka urodzonego pod Krasnymstawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro handlarze i klienci nawet nie mieli toalety i szczali po klatkach to ja sie nie dziwie, ze ich przeniesli. Sam bym ich wywalil jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Poznański sam pisze komentarze przeciw giełdzie czy zatrudnia do tego ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musi nikomu płacić, sami bardzo chrtnje piszemy dlaczego zostali wywalenie. Dziękujemy Panie Marku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo miasto Lublin, wreszcie porządek, a nie bydło się zjedzie i udaje Panów - lanie po scianach, blokowanie drog, syf po wszystkim..... Będzie dobrze na Placu, jak ponad 100 lat temu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...