Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski NFZ przeznaczy w tym roku o 96 mln zł więcej na leczenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 08:17 Powrót do artykułu
To zdjęcie szpitala jest trochę nie aktualne. Może dlatego, że budynek, w którym zostało wykonane już od jakiegoś czasu nie istnieje... jeśli dobrze kojarzę był to I Oddział Centrum Onkologii - budynek A. Rozumiem, że innego zdjęcia nie było. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było bo jest lobby na COZL, które jest na tepecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile lubelski NFZ przejada rocznie pieniedzy podatników,które mogły by zasilić leczenie? Z jednej strony ZUS,a z drugiej NFZ i się ogłupia ludzi ,że brakuje pieniędzy na leczenie! Trzeba się nauczyć oszczędnie wydawac pieniądze,a potem mówic o brakach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuję klasyka: "Trzeba zlikwidować publiczną służbę zdrowia ... Obecny system opieki zdrowotnej, w którym wszyscy składają się na leczenie innych to czysty komunizm"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejada? Raczej zapobiega marnotrawieniu pieniędzy. Pieniądze na leczenie to nic innego jak finanse publiczne. A te muszą podlegać kontroli. Inaczej rezygnacja z ich kontroli może doprowadzić do nienależytego - choćby nieumyslnego - ich wykorzystania, marnotrawienia czy przywłaszczenia. Oczywiście, że NFZ kosztuje, ale brak kontroli jaką sprawuje NFZ nad wykorzystaniem finansów publicznych na służbę zdrowia kosztował by dużo, dużo więcej. Z upadkiem systemu ochrony zdrowia włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy wiecie na czym polega praca współczesnym szpitalu ? Na rozlepianiu naklejek ! Urządzenie sprawne , następny termin przeglądu ... , wypełnianiu tabelek typu : wydano ..., pobrano..., itp. Na 6 pielęgniarek pierwszozmianowych 2 lub więcej zajmują się drukami ! Leczyć należy Służbę Zdrowia a nie chorych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.