Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj każdy film bez względu o czym jest, czy sztuka musi być ze "scenami". Kiedyś liczyła się treść, granie, a dzisiaj najważniejsze, aby pokazać sceny rozbierane, a już w scenach bardzo intymnych to najlepiej wjechać kamerą w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz.... a dlaczego tutaj taka cisza? Czyżby dlatego, że wczoraj był podobny artykuł o reżyserze z Krakowa? I żaden z nich nie był księdzem? Lewacy! Do pracy! Ujadać ile wlezie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy! Do pracy! Ujadać ile wlezie!
Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marszałkowski trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz do elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie widział, nikt nie słyszał. CO za obłuda.... No ale to skrajna lewica dotowana przez UM więc jej wolno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowadzenie młodej dziewczyny w kierunku nieobyczajności, prostytucji, by z czasem nie widziała niczego złego ani obscenicznego w nagości i niczego złego w byciu przedmiotem zaspokojenia rządzy cielesnej, by się stać seks-maszyną - tak właśnie lewica traktuje płeć żeńską - jak seks-maszyny, karmniki dla ptaków
I znowu parę dni bezsensownych przepychanek z matołem, ze skończonym idiotą . Jest jeszcze ktoś, kto nie ma dość bredni skończonego kretyna? Jest to zapewne dalszy ciąg sraczki umysłowego kastrata, ameby, rozwielitki. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wykastrowanym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. Znów idiota bredzi - i chce mi zaszkodzić - pocałuj mnie tam, gdzie - słonko nie dochodzi. Znów ten debil bredzi - i aż sam się prosi - by go nazwać tym, co - byk pod brzuchem nosi. Znów wodolej przylazł - i nic się nie zmienia - chyba się z baranem - na łby pozamieniał. Znów oszołom bredzi - znowu brednie smali - dziwią się sąsiedzi - albo wziął się oćpał, albo ziół popalił. I jak piesek mały - albo kawał wieprza - jak nie wie co robić - do mnie się przypie...I jak kawał wieprza - czy innego knura - jak nie wie co pisać - w brednie daje nura. Znów wodolej przylazł - znowu brednie sadzi - najlepszy psychiatra - nic tu nie poradzi. Kastrat umysłowy - w bredniach nie przebiera - do łba baraniego - nic już nie dociera. Wciąż ten bełkot płynie - tak na każdym kroku - chyba tłumok mierzy - w tytuł Głupca Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa, ale że też DW o tym napisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa, ale że też DW o tym napisał?
Pomijając oczywisty bezsens znaku zapytania - z zupełnie innej beczki. A ile "gwiazdek" swojskiego chowu zdaje sobie sprawę, że "kariera" to nie tylko sława, zaszczyty i oklaski? Że nagość, erotyzm jest niejako wpisany w ryzyko zawodowe? Jakie to "prowadzenie do prostytucji"? Powiedzcie to Szapołowskiej na przykład, że jest prostytutką...Ile małoletnich "gwiazdek" wie ( częstokroć inspirowanych przez "ambitnych" rodziców), na co się decyduje? To nie lepiej się teraz sprawdzić, a nie potem - katastrofa na planie, blamaż, spazmy, szlochy, ochy, achy, dramaty? I anonimy na "tego potwora, złego" reżysera? Ja nikogo nie wybielam, nie bronię - ale przesada, egzaltacja, nie jest wskazana w żadnej dziedzinie. I druga strona medalu - samo życie. Ile z tych małolenich gwiazdek jest mocno zadeklarowana zrobić "karierę" za wszelką cenę - bez predyspozycji, warunków... Raz da - i gwiazda...tak? A jak "nie wyjdzie" - dalej nie będę się powtarzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad vocem poprzedniego wpisu. A ile zwykłych kocmołuchów, garkotłuków naogląda się szmirowatych gniotów typu, powiedzmy, "Mam talent" i też nagle chce być "gwiazdą" A potem ten potwór reżyser winien, że "karierę" zwichnął......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz, że głowa małaczyli jak reżyserowi da swojego ciała to może karierę zrobi tak a jak nie da to nie zrobi? Pięknie pokazałeś jak lewa strona przedmiotowo traktuje relacje międzyludzkie, sprowadzając je tylko do roli seksualnych uciech
I znowu parę dni bezsensownych przepychanek z matołem, ze skończonym idiotą . Jest jeszcze ktoś, kto nie ma dość bredni skończonego kretyna? Jest to zapewne dalszy ciąg sraczki umysłowego kastrata, ameby, rozwielitki. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wykastrowanym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. Znów idiota bredzi - i chce mi zaszkodzić - pocałuj mnie tam, gdzie - słonko nie dochodzi. Znów ten debil bredzi - i aż sam się prosi - by go nazwać tym, co - byk pod brzuchem nosi. Znów wodolej przylazł - i nic się nie zmienia - chyba się z baranem - na łby pozamieniał. Znów oszołom bredzi - znowu brednie smali - dziwią się sąsiedzi - albo wziął się oćpał, albo ziół popalił. I jak piesek mały - albo kawał wieprza - jak nie wie co robić - do mnie się przypie...I jak kawał wieprza - czy innego knura - jak nie wie co pisać - w brednie daje nura. Znów wodolej przylazł - znowu brednie sadzi - najlepszy psychiatra - nic tu nie poradzi. Kastrat umysłowy - w bredniach nie przebiera - do łba baraniego - nic już nie dociera. Wciąż ten bełkot płynie - tak na każdym kroku - chyba tłumok mierzy - w tytuł Głupca Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max... nie piszczy, nie podskakuje na krzesełku? Oprócz naszego reżysera, teatr Stary w Krakowie ma podobny problem...wcześniej Bagatela... taki to "kulturalny" światek, który miesza w polityce i gospodarce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki to "kulturalny" światek, który miesza w polityce i gospodarce...
   Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marszałkowski trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz do elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki to "kulturalny" światek, który miesza w polityce i gospodarce...
   Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marszałkowski trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz do elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
 Cham, arogant, prymityw i prostak w jednym nie jest w stanie mnie obrazić. Przeciwnie! Każda twoja obelga, to dla mnie komplement; dowód na to, że mam rację brzydząc się metodami, jakie stosujesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham, arogant, prymityw i prostak w jednym nie jest w stanie mnie obrazić. Przeciwnie! Każda twoja obelga, to dla mnie komplement; dowód na to, że mam rację brzydząc się metodami, jakie stosujesz
   Kto mieczem wojuje...Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marszałkowski trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz do elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...