Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie badaczki opracowały rozwiązanie na skalę światową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2018 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Też mi wynalazek, raczej rodzaj dawnych bab zielarek, takie zielarki miały zioła wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogły by wymyślić alkohol ze śmieci - problem byłby rozwiązany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też COŚ wymyśliłem, BYĆ MOŻE do czegoś to się przyda, ale nie wiadomo KOMU i KIEDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo urocze i mądre Panie!!! Wreszcie napisali o czymś optymistycznym, a nie tylko o patolach za pincet plus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z czego planuje Pan robić leki, jeśli nie z roślin albo zwierząt? Z nieba nam nie spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi wynalazek, raczej rodzaj dawnych bab zielarek, takie zielarki miały zioła wszystko.
  A z czego planuje Pan robić leki, jeśli nie z roślin albo zwierząt? Z nieba nam nie spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą po lewo to bym sam poeksperymentować :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to jest właśnie słowo klucz "może posłużyć" czyli nigdy do niczego się sie badania nie przydadzą albo zostaną podebrane przez zachodnie korporacje a polski podatnik za to zapłaci. Na takich uczelniach jak UP, UMCS, PL 99,9 % badan idzie do szuflady. To taka sztuka dla sztuki. Nit tam nie myśli w kategoriach biznesowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie myślą, że to tak łatwo wyprowadzić lek, zanim dojdzie do badań klinicznych to jeszcze długa droga i olbrzymie nakłady finansowe. Wielu badaczy jest poszkodowanych, mimo świetnych i innowacyjnych pomysłów rząd Polski woli finansować inne rzeczy przez co tak jak wcześniej ktoś wspomniał "zachód" odkupuje od nas pomysły za bezcen. A poza tym jeśli wszyscy są tacy mądrzy niech usiądą w laboratorium i wynajdą preparat tani, wydajny i opłacalny "w kategoriach biznesowych" zobaczymy bo jakim czasie zrezygnują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antybiotyk zabija bakterie, środek przeciwgrzybiczy zabija grzyby (np candidę). Co to za twór: antybiotyk przeciwgrzybiczy? Po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...