Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Klasyki Nocą zakończyły sezon (zdjęcia)

Utworzony przez MANY, 6 października 2013 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Żenada Zabytki? Klasyki? Tożto zdjęcia z agro spotu...   Artykuł o zabytakch i klasykach, a zdjęcia Passata B5 FL i jakiegoś agrobolidu...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odechciewa się klikać w te zdjęcia a dlaczego? dlatego że przechodzić trzeba na następną stronę i następną , nie można tego w miniaturkach zamieścić na stronie...?   nie bo każda odsłona ważna dla reklamy ale o czytelnikach nikt nie pomyśli - klikać 35 razy - GŁUPOTA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada Zabytki? Klasyki? Tożto zdjęcia z agro spotu...   Artykuł o zabytakch i klasykach, a zdjęcia Passata B5 FL i jakiegoś agrobolidu...
 
Żenada Zabytki? Klasyki? Tożto zdjęcia z agro spotu...   Artykuł o zabytakch i klasykach, a zdjęcia Passata B5 FL i jakiegoś agrobolidu...
To fakt, na początku było więcej ciekawych aut (starych, w oryginalnym stanie i stosunkowo rzadkich) i fajnych ludzi. Teraz pełno jest zglebionych VW, Hond i innych BMW, co nie jest oryginalnie, ani też rzadkie, o ludziach lepiej nie pisać... Z fajnej inicjatywy, zgrupowania ludzi z pasją, zrobił się spęd gogusiów, którzy się lubią lansować. Zrobiło się takie coś w konwencji SWAG, YOLO, ect... Z klasykami co raz mniej ma to wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To fakt, na początku było więcej ciekawych aut (starych, w oryginalnym stanie i stosunkowo rzadkich) i fajnych ludzi. Teraz pełno jest zglebionych VW, Hond i innych BMW, co nie jest oryginalnie, ani też rzadkie, o ludziach lepiej nie pisać... Z fajnej inicjatywy, zgrupowania ludzi z pasją, zrobił się spęd gogusiów, którzy się lubią lansować. Zrobiło się takie coś w konwencji SWAG, YOLO, ect... Z klasykami co raz mniej ma to wspólnego.
Dobrze prawisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi was jak wam sie nie podoba to nikt nie każe tam chodzic czy ogladac ...jak dla mnie jest ok przynajmniej sie cos dzieje a nie siedziecie przed kompem i pierdzicie w stolek bo wam sie czterech liter nie chce ruszyc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi was jak wam sie nie podoba to nikt nie każe tam chodzic czy ogladac ...jak dla mnie jest ok przynajmniej sie cos dzieje a nie siedziecie przed kompem i pierdzicie w stolek bo wam sie czterech liter nie chce ruszyc 
Mi żal ciebie... Błędne założenie, że ktoś siedzi tylko przed kompem, skoro nie integruje się z młodzieżą odzianą w rurkowe spodnie, dla której tylko lans się liczy. Pokolenie SWAG, YOLO i DC Shoes i innego kufna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka...jedni przyjeżdżają dla lansu, natomiast inni z czystej i prawdziwej pasji... po 2. czy posadzony fajny VW, BMW czy Audi nie jest klasykiem jeśli maja ponad 25 lat? Co z tego, że jest tego sporo??!! Kogo to obchodzi? Mam klasyka to jadę, to chyba oczywiste. Zapraszam latem na Globus...na pewno zobaczycie więcej klasyków i skończy się hejtowanie.  po 3. To są spotkania głównie dla ludzi a nie wyłącznie dla samochodów... samochody są tym, co nas łączy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka...jedni przyjeżdżają dla lansu, natomiast inni z czystej i prawdziwej pasji... po 2. czy posadzony fajny VW, BMW czy Audi nie jest klasykiem jeśli maja ponad 25 lat? Co z tego, że jest tego sporo??!! Kogo to obchodzi? Mam klasyka to jadę, to chyba oczywiste. Zapraszam latem na Globus...na pewno zobaczycie więcej klasyków i skończy się hejtowanie.  po 3. To są spotkania głównie dla ludzi a nie wyłącznie dla samochodów... samochody są tym, co nas łączy.
Pięknie napisane, ale prawda jest taka, że na LKNie istnieje prężnie działające koło wzajemnej adoracji - to widać nawet po tym które auta występują na fotkach najczęściej. Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, to na dokładkę można jeszcze zerknąć kto bywa w IIp, czy wesołym romku... W zasadzie jest to hermetyczna grupka. To widać i nie jestem jedyną osobą, która to zauważyła. Aha, osobiście też jestem zdania że dla sporej części osób to nie pasja, lecz potrzeba lansu, lub możliwość zarobienia na tym kaski. Niestety taka jest prawda. A co do aut, to niektóre nie będą prawdziwymi klasykami nawet za 100lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...