Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie księgarnie masowo sprzedają książki noblistki Olgi Tokarczuk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2019 r. o 21:11 Powrót do artykułu
tak samo jak masowo wszyscy poszli na rzekomo oskarowy film "gnida: propaganda panie redaktóze łucony propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masońskie zydolewactwo znowu promują swoich marksistow, jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między 30.000, a 50.000 tysięcy Polaków zostało skazanych przez NIEMCÓW na śmierć z powodu tego, że POMAGALI PRZETRWAĆ ŻYDOM PODCZAS WOJNY !!! A ta Pani swobodnie mówi w wywiadzie w 2015 roku o "Polakach mordercach " tak : „Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa , nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Zydów..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milosz i Szymborska tez byli lubiani przez ówczesny aparat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja?! a propos - Czy ADAM POZDROWIŁ JUŻ BRATA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy książka napisana jest w jidisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro idę do księgarni kupić książki Olgi Tokarczuk bo skończył mi się papier toaletowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro idę do księgarni kupić książki Olgi Tokarczuk bo skończył mi się papier toaletowy...
 równie dobrze tyłek możesz pocierać sobie ulotkami wyborczymi ulubieńców z pis u. Albo leć do Sobonia, niech ci da kilka bannerów to se potniesz, zawiniesz na rolki i będziesz miał jako srajtasme na rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro idę do księgarni kupić książki Olgi Tokarczuk bo skończył mi się papier toaletowy...
 Sa tez dziela Jaroslawa, mozesz kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy książka napisana jest w jidisz?
 A potrafisz przeczytac w jidisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banderówa opluwająca Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazja ...tylko 5 zł/kg.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygam już tym Noblem dla Olgi Tokarczuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj, wielkie mi mecyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co nas obchodzić  może następny nobel dla israela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie ona wydała książki w serii z napisem na górze ; proletariusze wszystkich krajów łączcie sie!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, ale wole książki Olgi Tokarczuk :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga to rosyjskie imię popularne na Ukrainie. Nie wspomina, że jej krajanie ochoczo uczestniczyli w Holokauście w dywizjach SS oraz jako strażnicy w obozach zagłady? O Wołyniu 1943 też nie pamięta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czy aby polskojęzyczni "laureaci" po 2WŚ nie służą "aliantom" do uwiarygadniania i utrwalania władzy ojrolewactwa i batożenia polskości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...