Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Rozbita grupa przestępcza [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Ciekawe czemu zawsze wkraczaja do pieknych domow. Przeciez uczciwie na nie zapracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem tytuł i myślałem, że chodzi o PO-PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabezpieczono 100000zł? To wartość jednego małego przerzutu-smiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później widać 23,30latek stawia dom za 500zł lub więcej +zakup działki, jeździ autem za 150tys i więcej - gdzie człowiek uczczciwie płaci podatki i złodziejski ZUS . Nie stać na auto za...... a co mówić nowy dom. Powini zabierać wszystko jeżeli nie ma udokumentowane. Wk.... mnie jak wiem że kombinator taki czy taki nigdy nie pracowal a ma NA MIESZKANIE, AUTO i inne. BRAWO -SG i Prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z przykrością stwierdzam że Chełm jest skazany na przemyt :) a dlatego że nie ma pracy dla młodych,starych a jeżeli jest to za śmieci nie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...