Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inteligencja w pełnej krasie... Te paluszki, te jęzory, te maniery... Tak, jak w telewizji pokazują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo to siki w jakiekolwiek opakowanie nie zostało by to zapakowane. Piwo to napój dla obszczymurków. A już jak widzę piwo lane do plastikowych kubeczków to zbiera mnie na wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam imprezy - miałem wrażenie, że impreza ma na celu zarobienie ogromnych pieniędzy a nie promowanie browarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIWO TO SZCZYNY JAKIE BY NIE BYŁO ALE JAK WIDZĘ PITE W PLASTIKU A JESZCZE W UPALNE DNI TO ZYGAC MI SIĘ CHCE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas, aby organizatorzy Targów weszli w świat ekofriendly i przestali podawać piwo w plastikowych kubeczkach, kubuniach ... Pomijam, że piwo z plastikowego kubka to się pije na festynie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świry, wszędzie świry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo to siki w jakiekolwiek opakowanie nie zostało by to zapakowane. Piwo to napój dla obszczymurków. A już jak widzę piwo lane do plastikowych kubeczków to zbiera mnie na wymioty.
 Śmiało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, skąd u was tyle jadu? Co Wy piszecie? Jedni lubią piwo, inni wino, jeszcze inni whiskey. To kwestia gustu. Dlaczego oceniacie innych? Ja w odróżnieniu od Was byłem na tych targach. Bardzo dużo ludzi, w różnym wieku. Kulturalnych, uśmiechniętych, nie pijących na umór. Symboliczna cena biletu, normalna cena piwa. Bardzo duży wybór piw, fajne stoiska browarów. Ja wiem, nie było tatry, harnasia, perły czy innego przemysłowego piwa. Jedyny minus to plastikowe kubki. W odróżnieniu od internetowych napinaczy ludzie docenili wydarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozpoznać "piwosza konesera": koszula w kratę, łysy albo z zakolami aż za uszy, zaniedbany zarost, brzuch mniej więcej drugi trymestr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich rodzice i dziadkowie przesiadywali pod budkami z piwem. A że tych już nie ma to pozostały takie imprezy. Wyssali piwo z mlekiem matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja głupoty i alkoholizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej ocenie smaku piwa istnieją 4 stopnie w kolejności : niedobre, wstrętne, siki , perła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaki hejtują targi piwne, a w Noc Kultury muzea i domy kultury świecą pustkami, tylko ogródki piwne zawalone bydłem, które rozkoszuje się perełką z browaru należącego do Duńczyków. W Lublinie taka bieda, że nawet 500+ nie pozwala na kupno piwa za 10 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miałeś złe wrażenie. Ja byłem, popróbowłem kilka browarów i zakupiłem kilka butelek do domu. Ogólnie miła impreza, bez napinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo to siki w jakiekolwiek opakowanie nie zostało by to zapakowane. Piwo to napój dla obszczymurków. A już jak widzę piwo lane do plastikowych kubeczków to zbiera mnie na wymioty.
 O.K. koneserze. Porozmawiajmy o dobrych alkoholach. Jaki szczep winorośli i z jakiego regionu jest według Ciebie najlepszy,jeśli chodzi o winia czerwone wytrawne ze zbiorów z roku 2019? (To nie żart)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz to z opowidań rodzinnych pewnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaki hejtują targi piwne, a w Noc Kultury muzea i domy kultury świecą pustkami, tylko ogródki piwne zawalone bydłem, które rozkoszuje się perełką z browaru należącego do Duńczyków. W Lublinie taka bieda, że nawet 500+ nie pozwala na kupno piwa za 10 zł.
 "Lubelaki" w Noc (braku) Kultury siedzą grzecznie w domach, te bydło, o którym piszesz to to samo co tutaj na zdjęciach, studenty, przyjezdni i podmiejska swołocz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja głupoty i alkoholizmu.
 Za karę dziś krzyżem leżec w kościele filozofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawalić można się i tym z bidrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin dlaczego nie wołałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...