Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niektórym to i mózg na wagę z Biedry nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O, usłysz, Panie, skargi nasze, O, usłysz nasz tułaczy śpiew! Znad Warty, Wisły, Sanu, Bugu Męczeńska do Cię woła krew!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURLA JA CHYBA ŚNIĘ. CO ZA CIEMNOGRÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to i mózg na wagę z Biedry nie pomoże
Chyba pomógł, skoro pojawił się powyższy wpis. Niezależnie od skuteczności, wypada docenić podzielenie się świadectwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest ta zasadnicza różnica między kaczystanem a cywilizowanymi krajami Europy. Tam- ludzie pracując walczą o dobrobyt. Katokaczyści modlą się o pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się aby oszołomiony propagandą naród przypomniał sobie UW-owskie korzenie Dudy i zrozumiał socjalistyczną proweniencję PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje naprawdę? Jeśli tak, to wyrażam swoje poparcie i zachęcam do przedłużenia tych gier i zbaw do końca tygodnia, a nawet dłużej! Pokazujcie młodym, jak frywolnie epatujecie sferę publiczną swoim deficytem intelektualnym!! Kościoły opustoszeją jeszcze szybciej, niż dotychczas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie, żeby moje dzieci oglądały. Nie mam nic do ultrakatolików, ale po co paradują po ulicach i pokazują innym swoje poglądy? Takie rzeczy powinni zachować dla siebie, niektórzy nie chcą tego oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sie stalo p. prezydentowi Dudzie? Czyzby byl chory? A moze ktos go oszukal? Moze ma zly humor? Albo nie pojechal jeszcze na narty. Nie wiedzialm, ze potrzebuje modlow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poklepią te swoje coś tam coś, później pokiwają się trzymając za ręce i dalej będą zionąć nienawiścią do każdego kto nie chce finansować ich sekty i myśli samodzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomódlmy się za rządzących, wszak niedługo będą siedzieć tam gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak. Jest to kompletnie nie moja bajka i wzbudza we mnie tylko politowanie, ale z drugiej strony niech sobie wyjdą, niech się pomodlą. Mam nadzieję, że efektem będzie coraz większa laicyzacja społeczeństwa, kiedy to społeczeństwo zauważy, że te modły nie działają. Ale niech sobie wyjdą. Tylko potem niech nie drą japy, że organizuje się Marsze Równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak. Jest to kompletnie nie moja bajka i wzbudza we mnie tylko politowanie, ale z drugiej strony niech sobie wyjdą, niech się pomodlą. Mam nadzieję, że efektem będzie coraz większa laicyzacja społeczeństwa, kiedy to społeczeństwo zauważy, że te modły nie działają. Ale niech sobie wyjdą. Tylko potem niech nie drą japy, że organizuje się Marsze Równości.
     A dlaczego mamy to tolerować w kraju wolnym wyznaniowo, jak wzbudza to w nas takie same obrzydzenie jak marsze lpgt? Noszenie firurki przybitej do dwóch desek w miejscu publicznym, wystawianie organów czy tam cudzej krwi, dość tolerowania tego. Mają te swoje budynki z plusami na dachu i niech tam odprawiają swoje gusła i zabobony, a nie obnoszą się z tą wyimaginowaną wspólnotą i dewiacją publicznie. ‘’Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją’’
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak. Jest to kompletnie nie moja bajka i wzbudza we mnie tylko politowanie, ale z drugiej strony niech sobie wyjdą, niech się pomodlą. Mam nadzieję, że efektem będzie coraz większa laicyzacja społeczeństwa, kiedy to społeczeństwo zauważy, że te modły nie działają. Ale niech sobie wyjdą. Tylko potem niech nie drą japy, że organizuje się Marsze Równości.
    A dlaczego mamy to tolerować w kraju wolnym wyznaniowo, jak wzbudza to w nas takie same obrzydzenie jak marsze lpgt? Noszenie firurki przybitej do dwóch desek w miejscu publicznym, wystawianie organów czy tam cudzej krwi, dość tolerowania tego. Mają te swoje budynki z plusami na dachu i niech tam odprawiają swoje gusła i zabobony, a nie obnoszą się z tą wyimaginowaną wspólnotą i dewiacją publicznie. ‘’Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją’’
Ano właśnie dlatego, że jest to kraj wolny wyznaniowo. Wolno wyznawać - przynajmniej teoretycznie - każdą religię, ale wolno też ją wyznawać w miejscach publicznych. Jestem antyklerykałem i daleko mi do wychwalania jakiejkolwiek religii, ale jeśli ktoś ma potrzebę, niech się modli i na skrzyżowaniu. Najwyżej obejdę to z drugiej strony. Na Marszach Równości też nie bywam, choć popieram postulaty ich uczestników. Właśnie dlatego uważam się za tolerancyjnego człowieka. Nie chcę ograniczać czyichś wolności i oczekuję, że nikt nie będzie ograniczał wolności moich. Pisałem, że ta akcja wzbudza we mnie politowanie. Wzbudza też lekki śmiech, ale nie będę szydził z ludzi, którzy chcą się pomodlić w przestrzeni publicznej, o ile nie zablokują chodnika, przejścia, skrzyżowania, o ile ine zakłócą porządku. I jednocześnie oczekuję, że ci biorący udział w modłach nie będą ograniczać legalnych Marszów Równości, parad osób o lewicowych poglądach, przejazdów motocyklistów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje naprawdę? Jeśli tak, to wyrażam swoje poparcie i zachęcam do przedłużenia tych gier i zbaw do końca tygodnia, a nawet dłużej! Pokazujcie młodym, jak frywolnie  epatujecie sferę publiczną swoim deficytem intelektualnym!! Kościoły opustoszeją jeszcze szybciej, niż  dotychczas....
 O wow! Kto by pomyślał, że deficyt intelektualny jest zaraźliwy? Wszak to ty, podobno, kończyłeś katolicką uczelnię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje naprawdę? Jeśli tak, to wyrażam swoje poparcie i zachęcam do przedłużenia tych gier i zbaw do końca tygodnia, a nawet dłużej! Pokazujcie młodym, jak frywolnie  epatujecie sferę publiczną swoim deficytem intelektualnym!! Kościoły opustoszeją jeszcze szybciej, niż  dotychczas....
O wow! Kto by pomyślał, że deficyt intelektualny jest zaraźliwy? Wszak to ty, podobno, kończyłeś katolicką uczelnię?
Twierdzisz, że to owa katolicka uczelnia była źródłem deficytu intelektualnego? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak katolicy zaczynają się modlić za Dudusia niechybny to znak że idzie zima oraz pora wyciągać z szafy i nasmarować narty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak długo jeszcze będzie trwał ten katolicki koszmar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje naprawdę? Jeśli tak, to wyrażam swoje poparcie i zachęcam do przedłużenia tych gier i zbaw do końca tygodnia, a nawet dłużej! Pokazujcie młodym, jak frywolnie  epatujecie sferę publiczną swoim deficytem intelektualnym!! Kościoły opustoszeją jeszcze szybciej, niż  dotychczas....
O wow! Kto by pomyślał, że deficyt intelektualny jest zaraźliwy? Wszak to ty, podobno, kończyłeś katolicką uczelnię?
Twierdzisz, że to owa katolicka uczelnia była źródłem deficytu intelektualnego? ;-)
 A ty to Kubuś Puchatek jesteś? Miś o bardzo małym rozumku? Stąd to _K_ ? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje naprawdę? Jeśli tak, to wyrażam swoje poparcie i zachęcam do przedłużenia tych gier i zbaw do końca tygodnia, a nawet dłużej! Pokazujcie młodym, jak frywolnie  epatujecie sferę publiczną swoim deficytem intelektualnym!! Kościoły opustoszeją jeszcze szybciej, niż  dotychczas....
O wow! Kto by pomyślał, że deficyt intelektualny jest zaraźliwy? Wszak to ty, podobno, kończyłeś katolicką uczelnię?
Twierdzisz, że to owa katolicka uczelnia była źródłem deficytu intelektualnego? ;-)
A ty to Kubuś Puchatek jesteś? Miś o bardzo małym rozumku? Stąd to _K_ ? ;-)
poker, nie błaźnij się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...