Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budowa Detroit nad Bystrzycą dobiega K0ńca. Wkrótce przyjdzie czas na egzekucje długów. Najskuteczniejsi cfaniacy zarabiają najwięcej podczas kryzysów - Zbaffca Motorynki już krąży nad padliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było protestów wywłaszczanych właścicieli domów? Nie krzyczeli: nie oddamy naszej ziemi!!! ? Jak na dłoni widać tu fałsz opozycji która z budowy CPK zrobiła tragedię narodową. Nawet herszt ober Donald jęczał dziś w Mikołowie że budowa CPK jest całkowicie niepotrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! Brawo nasz Żuczek! Miasto się niesamowicie rozwija pod Jego kadencjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! Brawo nasz Żuczek! Miasto się niesamowicie rozwija pod Jego kadencjami.
 Jakiekolwiek wpisy tego uczestnika Forum znacznie tracą na "elemencie graficznym" dołączonym do nich. Jest tak obrzydliwy, że nie chce się ich czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wstrętny PiS! Wyrzuca ludzi z domów! Wycina drzewa! Kto to słyszał tak nie liczyć się z obywatelami! Że co? To nie PiS? To PO?! A.... to sorry... To na pewno w słusznej sprawie. Im wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.
 Eeeetam! Ludzie tracą dorobek całego życia i mają go stracić dla kawałka drogi?! Po co nam ta droga? Przecież drogi są w Warszawie, w Berlinie, w Moskwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.
Eeeetam! Ludzie tracą dorobek całego życia i mają go stracić dla kawałka drogi?! Po co nam ta droga? Przecież drogi są w Warszawie, w Berlinie, w Moskwie!
   Co ty bredzisz, pisaliście towarzysze nie dalej jak 4 dni temu cyt. ,,Za odszkodowanie w przypadku S19 ludzie kupili takie same domy jeszcze zostało na kawalerki - też krzyczano i tupano - mam nadzieję że ludzie dostaną godne odszkodowania jak przy S19''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było protestów wywłaszczanych właścicieli domów? Nie krzyczeli: nie oddamy naszej ziemi!!! ? Jak na dłoni widać tu fałsz opozycji która z budowy CPK zrobiła tragedię narodową. Nawet herszt ober Donald jęczał dziś w Mikołowie że budowa CPK jest całkowicie niepotrzebna.
 No bo jest całkowicie niepotrzebna. CPK jest następcą Okęcia, które na razie nie przekracza swoich mocy. A linie kolejowe do CPK są fatalnie zaplanowane, na szybko, bez sensownego pomysłu, więc nic dziwnego, że ludzie protestują. Jak to porównywać do budowy Trasy Zielonej planowanej już w latach '50?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.[/quote] Eeeetam! Ludzie tracą dorobek całego życia i mają go stracić dla kawałka drogi?! Po co nam ta droga? Przecież drogi są w Warszawie, w Berlinie, w Moskwie![/quote]   Co ty bredzisz, pisaliście towarzysze nie dalej jak 4 dni temu cyt. ,,Za odszkodowanie w przypadku S19 ludzie kupili takie same domy jeszcze zostało na kawalerki - też krzyczano i tupano - mam nadzieję że ludzie dostaną godne odszkodowania jak przy S19'' [/quote]  
Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.
Eeeetam! Ludzie tracą dorobek całego życia i mają go stracić dla kawałka drogi?! Po co nam ta droga? Przecież drogi są w Warszawie, w Berlinie, w Moskwie!
  Co ty bredzisz, pisaliście towarzysze nie dalej jak 4 dni temu cyt. ,,Za odszkodowanie w przypadku S19 ludzie kupili takie same domy jeszcze zostało na kawalerki - też krzyczano i tupano - mam nadzieję że ludzie dostaną godne odszkodowania jak przy S19''
  [quote][quote][quote]Budować i nie słuchać furiatów co im wszystko przeszkadza.
Eeeetam! Ludzie tracą dorobek całego życia i mają go stracić dla kawałka drogi?! Po co nam ta droga? Przecież drogi są w Warszawie, w Berlinie, w Moskwie!
  Co ty bredzisz, pisaliście towarzysze nie dalej jak 4 dni temu cyt. ,,Za odszkodowanie w przypadku S19 ludzie kupili takie same domy jeszcze zostało na kawalerki - też krzyczano i tupano - mam nadzieję że ludzie dostaną godne odszkodowania jak przy S19''
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się Januszu Palipsie pomerdało... Nic takiego nie pisałem. Poza tym jestem jeden. Hologramy mają w Onecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się Januszu Palipsie pomerdało... Nic takiego nie pisałem. Poza tym jestem jeden. Hologramy mają w Onecie
 Oj chyba źle się zalogowałeś... no ale jak sprawdzić skoro właśnie post został skasowany przez towarzyszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się Januszu Palipsie pomerdało... Nic takiego nie pisałem. Poza tym jestem jeden. Hologramy mają w Onecie
Oj chyba źle się zalogowałeś... no ale jak sprawdzić skoro właśnie post został skasowany przez towarzyszy ?
 Twoi towarzysze kasują twoje posty? Zmień towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa Detroit nad Bystrzycą dobiega K0ńca. Wkrótce przyjdzie czas na egzekucje długów. Najskuteczniejsi cfaniacy zarabiają najwięcej podczas kryzysów - Zbaffca Motorynki już krąży nad padliną.
 jaka dziś stawka za wpis? :) podnosi Nowogrodzka o wskaźnik inflacji czy dalej robisz za głodową stawkę? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się Januszu Palipsie pomerdało... Nic takiego nie pisałem. Poza tym jestem jeden. Hologramy mają w Onecie
Oj chyba źle się zalogowałeś... no ale jak sprawdzić skoro właśnie post został skasowany przez towarzyszy ?
Twoi towarzysze kasują twoje posty? Zmień towarzystwo.
oj pissiorku... nudnyś jest... POdPOwiem: prt sc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty bredzisz już w tej chwili Okęcie przekracza maksimum operacji lotniczych,ograniczenia w ruchu lotniczym czy cisza nocna od 22do 5 rano,brak miejsca na nowe pasy i  nowych terminali to wszystko powoduje że potrzebny od zaraz jest CPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! Brawo nasz Żuczek! Miasto się niesamowicie rozwija pod Jego kadencjami.
  Tak się Lublin niesamowicie rozwija za Żuka, że mieszkańców ubywa: radio.lublin.pl/2021/12/konsekwencje-sa-powazne-w-lublinie-ubywa-mieszkancow/ Jeszcze trochę, a w tym prowincjonalnym mieście będzie więcej samochodów niż ludzi. Dług Lublina to już prawie 2.000.000.000 zł. i ciągle rośnie. Brawo nasz Żuczek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna miejska autostrada, która doprowadzi do zniszczenia przestrzeni miejskiej. Wielopasmowa ulica po której mistrzowie kierownicy będą pędzić 100km/h albo więcej i będzie dochodzić do wielu wypadków w tym śmiertelnych. Przewidziano chociaż drogi serwisowe i przystanki na których prawdopodobnie nigdy nie zatrzyma się żaden autobus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować jak najszybciej. To już dawno powinno być zbudowane, gdyż jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania miasta. Nie słuchać pomyleńców co im wszystko przeszkadza i chcieli by mieszkać w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budować budować bo to bardzo ważna inwestycja a pisowskie kundelki niech sobie wyją ile chcą, tak na marginesie i tak mało kto zwraca na to wycie uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...