Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troll Monisia do nogi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie tych dziwnych czytelników? Inwestycja jeszcze nie oddana, prace wciąż trwają, a co za tym idzie nie było żadnych odbiorów, tymczasem czytelnik wielce zdziwiony, że są jeszcze niedoróbki. Jak budowali szkołę na Berylowej to też się dziwił, że podczas wylewania fundamentów, nie było jeszcze dachu? Na litość boską co się dzieje z tą gazetą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahh KPRD + PRD Lubartów + kryterium ceny =
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wschodzie jak? Jest lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co nie wierzą to niech się przejdą i przyjrzą.. co w tym dziwnego że mieszkańcy doglądają budowy? a z czyich to podatków jest ta przebudowa? Kto się na to zrzuca ? Łódź, Rzeszów czy jednak Lublinianie? Stan na ten moment jest fatalny, ale biuro prasowe uspokaja. Pożyjemy zobaczymy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara ludowa mądrość brzmi: nie pokazuje się głupiemu roboty w połowie. Inna sprawa, że redaktor Smaga nie pierwszy raz daje czadu....Kasa, misiu, kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara ludowa mądrość brzmi: nie pokazuje się głupiemu roboty w połowie. Inna sprawa, że redaktor Smaga nie pierwszy raz daje czadu....Kasa, misiu, kasa?
 Pocieszny redaktor Smaga chyba się lekko uzależnił od okładania młotkiem Żuka i wszystkich jego inwestycji. Pewnie niedługo po odbiorach, pobiegnie z ekierką mierzyć wszystkie szczeliny w chodnikach z nadzieją, że uda się znaleźć cokolwiek co pozwoli przedstawić przebudowę Racławickich w złym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę nie narzekać na robotę firemek zaprzyjaźnionych z sułtanem deweloperów. To nie wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy im spokojnie dokończyć, bo to absurdalne wytykać błędy jak jeszcze robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzyna w formie. Proponuję wizytę w kiblach miejskich w Parku Ludowym i artykuł oceniający czystość pisuarów, jakości papieru toaletowego i wywód na temat dlaczego to wina ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie tych dziwnych czytelników? Inwestycja jeszcze nie oddana, prace wciąż trwają, a co za tym idzie nie było żadnych odbiorów, tymczasem czytelnik wielce zdziwiony, że są jeszcze niedoróbki. Jak budowali szkołę na Berylowej to też się dziwił, że podczas wylewania fundamentów, nie było jeszcze dachu? Na litość boską co się dzieje z tą gazetą..
 Mam wrażenie , że tym jednym/ jedną czytelnikiem/ czytelniczką jest pan redaktor Dominik Smaga w ten sposób łatwiej mu krytykować poczynania magistratu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wschodzie jak? Jest lepiej?
 Pan Dominik nie jest rannym ptaszkiem , dlatego się nie dowiemy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wschodzie jak? Jest lepiej?
Pan Dominik nie jest rannym ptaszkiem , dlatego się nie dowiemy .
Za to ty, srome_K_, stałeś się ostatnio "rannym ptaszkiem" i trzpiesz w łapki już od 7,00 jak wytresowana papuga.
 Ja nie jestem K i wstałem 2 godz . temu prawie o siódmej poszedłem spać , ale patrząc na wpisy myślę , że Dominik to Monisia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten remont to wielka porażka, jest skandalem ze za 105 mln zł główne ulice i chodzniki zostały wyłożone tania płytka betonowa, w dodatku takim ściankami, jak teraz tamtędy szedłem to miałem wrażenie jak by to były resztki materiałów z innych osiedlowych remontów ! Najwyższy czas zakończyć to byle jakości prowadzona przez Żuka za tak ogromne pieniądze ! Jestem ciekawy czy Żuk ma takie płytki albo kostkę brukowa Holland w koło domu? Oczywiście ze nie, nikty normalny by takie badziewia nie używa, to dlaczego Żuk za nasze pieniądze funduje nam taki syf w całym mieście ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten remont to wielka porażka, jest skandalem ze za 105 mln zł główne ulice i chodzniki zostały wyłożone tania płytka betonowa, w dodatku takim ściankami, jak teraz tamtędy szedłem to miałem wrażenie jak by to były resztki materiałów z innych osiedlowych remontów ! Najwyższy czas zakończyć to byle jakości prowadzona przez Żuka za tak ogromne pieniądze ! Jestem ciekawy czy Żuk ma takie płytki albo kostkę brukowa Holland w koło domu? Oczywiście ze nie, nikty normalny by takie badziewia nie używa, to dlaczego Żuk za nasze pieniądze funduje nam taki syf w całym mieście ???
 Drogie owoce i warzywa w sklepach to też pewnie wina Żuka? Przejdź się do pierwszego lepszego marketu budowlanego i popatrz na ceny materiałów - zapewniam że zdębiejesz. Czego oczekiwałeś? Marmurów i granitu? Za te pieniądze pewnie byłoby to możliwe, ale jakieś pięć lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze ludzie to idoci, fanatycy Żuka czy PiSu nie są wstanie prowadzić logicznej dyskusji i nie maja poważnych argumentów, są tez ślepi na to co jest robione na ich oczach, jakoś pisze o cenach owoców w sklepach czy marmurach to kur...wa z czym do ludzi tępaki ??? Nie dziwie się ze jest to miasto średniowiecza i Polski C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępaki na zachodzie ceny remontów są takie same jak w Lublinie, tylko tam są dużo lepszej jakości, lepszych materiałów, więc jak to jest ze u nas się nie da a tam tak? Dlatego ze koledzy z firm budowlanych żądają za robociznę gigantyczych cen, bo robocizna to 60-70% ceny inwestycji w Lbn, a po tem koledzy się dzielą kasa... tak, za 105 mln zł spokojnie można by było to wyłożyć granitem tak jak to zrobili w Madrycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępaki na zachodzie ceny remontów są takie same jak w Lublinie, tylko tam są dużo lepszej jakości, lepszych materiałów, więc jak to jest ze u nas się nie da a tam tak? Dlatego ze koledzy z firm budowlanych żądają za robociznę gigantyczych cen, bo robocizna to 60-70% ceny inwestycji w Lbn, a po tem koledzy się dzielą kasa... tak, za 105 mln zł spokojnie można by było to wyłożyć granitem tak jak to zrobili w Madrycie !
 Skoro spokojnie można było wyłożyć granitem, czemu najtańsza oferta w przetargu z płytami betonowymi i kostką brukową wyniosła 107 a nie np 50 mln? Chyba musisz wystartować na prezydenta i pokazać Żukowi ale i nam mieszkańcom jak przymuszasz wszystkie startujące firmy do obniżenia stawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tepaku czy ty umiesz czytać zezrozumniem???? Bo jak byś umiał to byś nie zadał idiotycznego pytania bo ja już napisałem jaki jest powód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...