Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj, oj. Coś z językiem polskim nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie z tymi bachorami i ich głupimi rodzicami trzeba być zdrowo walnietym żeby iść do tego zawodu,a tu ci dadzą jeszcze taką zalewską(celowo z małej) i dopust boży gotowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście lat starań to i dostaną te wypracowane 2 tys. zł do ręki, nic tylko się szkolić i zdobywać awanse żeby zarobić przynajmniej połowe co syn po zawodówce zarobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosz, kto to napisał. jakie awansy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre ciała pedagogiczne całkiem, całkiem. Mogą dalej spokojnie awansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szopka, a może by tak zamiast "awansów" dać tą samą kasę i przywileje emerytalne co w pozostałych służbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdrowo walniętym. Raczej wierzącym, że cos jak to zostało ujęte "użeraniem się z bachorami" zmienj sie w obecnych czasach. W obecnej sytuacji i gospodarce 500+ to nauczyciele bardziej wychowują te dzieciaki jak rodzice. (Nie insynuując nikomu). Są nauczyciele i "nauczyciele". Znam osobiscie jedną z nich i napisze z czystym sumieniem, że to nauczyciel z powołania. Zawsze doradzila, ukierunkowala i byla dla uczniow! Za co serdecznie dziekuje Pani Marleno! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja do tej pory myślałam, ba!, byłam pewna, że nauczyciele (i nie tylko) dostają AWANSE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...