Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS to stan umysłu. Po czym wnioskuję? Po tym co wypisują trolle tej partii w internetach. Hejt, propaganda i pranie mózgów ciemnego ludu 24 godziny na dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczek firmom i osobom prywatnym przy oprocentowaniu 2%, bez wpadek, bez BullShits skontaktuj się z nami, podając poniższe dane
 Spróbuj bezpośrednio w ratuszu w Kozim Grodzie - dewelosułtan będzie wkrótce POtrzebować chwilówek na POmoc dla "POszkodowanych" brakiem jelonków dewelodobrodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno komunikacja powinna zostać wygaszona. Dostanie się gdziekolwiek przy pomocy komunikacji to wyzwanie niczym droga krzyżowa. Średnio co miesiąc nowe rozkłady, trolejbusy w których kończy się prąd na objazdach, jeżdżą jak chcą, przyjeżdżają stare złomy bez biletomatów, klimatyzacji a wszystko to w 2020 roku !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując ten wątek: jeśli nie chcesz płacić najdrożej w całej Polsce za korzystanie z najgorszej komunikacji zbiorowej, musisz wykazać, że uiszczasz haracz na rzecz dewelorozwoju w postaci POdatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz prezydent Żuk zadłuża Lublin to i płacić trzeba więcej. Cóż, skoro lublinianie tak głosują to tak potem mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić? Chyba wyjechać stąd w diabły. Żuk prezentuje coraz to bardziej sprzeczne ze sobą pomysły - tu oszczędzamy, tam wydajemy (na stadiony, na przystanki z których nikt nie jeździ, na "eko autobusy", choć miasto nie ma utrzymanie siatki połączeń). tu dajemy, tam zabieramy. ci są lepsi, tamci gorsi. Żukowi wystarczyło kilka lat, by z jednego z lepszych prezydentów lublina, stać się zdecydowanie najgorszym, by z miasta aspirującego do tytułu "stolicy kultury" uczynić "miasto desperacji".
W tym szaleństiwe jest metoda: ubogacić oligarchię i zrujnować miasto, czyniąc je gotowe do przejęcia za grosze przez Ludzi z Wypchanymi Portfelami. PS. Liczę na 50 minusików od czujnego deweloszura od pana artura.
Masz -46, brakuje tylko 4-ch do 50-ciu ale i tak przegrałeś dziś z LBN, który zebrał jak dotąd 55 minusików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN jak czytam twoje komentarze, to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jesteś tak zakłamany, że głowa mała. Powiedz lepiej kto ci płaci i ile za robienie z siebie idioty w sieci? W Świdniku rewitalizują 1 ar(tak ar - nie mylić z hektarem) parku za 4 mln i chwalisz to, pisząc że można, że uczciwie i z rozsądkiem. W Lublinie rewitalizują 23 hektary(tak hektary - nie mylić z arami) za 45 mln i to już jest drogo i na to się nie zgadzasz. Oczywiście pewnie to zbieg okoliczności, że w Świdniku akurat rządzi PiS a w Lublinie ich największy wróg. Dla zainteresowanych wklejam link do dyskusji z panem LBN który jest wytrawnym manipulantem i hipokrytą ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/czy-to-miejsce-zdobedzie-popularnosc-mieszkancow-lublina-coraz-blizej-konca-prac,t,240719.html?p=1#83718
Park 1 ar ? czyli 100 m2 ? tyle co większe mieszkanie ? Czasami się zastanawiam czy ratuszowe trole z tego forum to  nie jest najgorszy sort z ulicznej łapanki.
Nie jestem żadnym trollem, za to mam podejrzenie, że ty jesteś. I do tego się notorycznie kompromitujesz. Pomierzyłem dokładniej, faktycznie, mój błąd, może nie jest to 100x100 ale niewiele to zmienia bo działka to kwadrat 220mx180m + trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości. Rozumiem, że dalej będziesz wmawiał wszystkim, że rewitalizacja takiego skrawka za 4 mln to taniocha i zdrowy rozsądek ale już remont 23 ha Ludowego za 45 mln to niegospodarność?
  Coś mi tu nie pasuje: "kwadrat 220mx180m" czyli prostokąt o polu 39 600 m2 (3,96 ha) "trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości" czyli obszar o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) co łącznie daje Nam 5,06 ha za 4 mln, czyli średnio 0,79 mln za 1 ha. W przypadku parku ludowego jest to średnio 1,96 mln na 1 ha. Czyli jak porównamy koszty, to okaże się, że koszt rewitalizacji Parku jest niemal 2,5 raza wyższy niż tego "skrawka". Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN jak czytam twoje komentarze, to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jesteś tak zakłamany, że głowa mała. Powiedz lepiej kto ci płaci i ile za robienie z siebie idioty w sieci? W Świdniku rewitalizują 1 ar(tak ar - nie mylić z hektarem) parku za 4 mln i chwalisz to, pisząc że można, że uczciwie i z rozsądkiem. W Lublinie rewitalizują 23 hektary(tak hektary - nie mylić z arami) za 45 mln i to już jest drogo i na to się nie zgadzasz. Oczywiście pewnie to zbieg okoliczności, że w Świdniku akurat rządzi PiS a w Lublinie ich największy wróg. Dla zainteresowanych wklejam link do dyskusji z panem LBN który jest wytrawnym manipulantem i hipokrytą ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/czy-to-miejsce-zdobedzie-popularnosc-mieszkancow-lublina-coraz-blizej-konca-prac,t,240719.html?p=1#83718
Park 1 ar ? czyli 100 m2 ? tyle co większe mieszkanie ? Czasami się zastanawiam czy ratuszowe trole z tego forum to  nie jest najgorszy sort z ulicznej łapanki.
Nie jestem żadnym trollem, za to mam podejrzenie, że ty jesteś. I do tego się notorycznie kompromitujesz. Pomierzyłem dokładniej, faktycznie, mój błąd, może nie jest to 100x100 ale niewiele to zmienia bo działka to kwadrat 220mx180m + trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości. Rozumiem, że dalej będziesz wmawiał wszystkim, że rewitalizacja takiego skrawka za 4 mln to taniocha i zdrowy rozsądek ale już remont 23 ha Ludowego za 45 mln to niegospodarność?
Coś mi tu nie pasuje: "kwadrat 220mx180m" czyli prostokąt o polu 39 600 m2 (3,96 ha) "trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości" czyli obszar o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) co łącznie daje Nam 5,06 ha za 4 mln, czyli średnio 0,79 mln za 1 ha. W przypadku parku ludowego jest to średnio 1,96 mln na 1 ha. Czyli jak porównamy koszty, to okaże się, że koszt rewitalizacji Parku jest niemal 2,5 raza wyższy niż tego "skrawka". Pozdrawiam
 Login1 chyba coś źle policzył. Choć ja osobiście uważam, że niezbyt trafionym pomysłem jest porównywanie tego co powstaje w Świdniku z tym co robią w Lublinie. Nie ta powierzchnia, nie te atrakcje i nie to podłoże. W Świdniku powstaje wersja mini tego co w Lublinie, bez żadnych kładek nad rzeką, bez utwardzania gruntu, systemu drenaży i szeregu innych "drobnych" szczegolików które fianlnie podnoszą znacząco koszt inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się cała koncepcja. A ci co marudzą niech zaczną płacić tu podatki, też będą mogli skorzystać ze zniżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się cała koncepcja. A ci co marudzą niech zaczną płacić tu podatki, też będą mogli skorzystać ze zniżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie mogę dodać komentarza? Jakiś błąd wyskakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncepcja Karty Miejskiej jest ok. A ci co marudzą niech wreszcie zaczną płacić podatki w Lublinie to też się załapią na zniżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, komentarze jednak jakimś cudem się dodawały. W takim razie przepraszam, to nie moja wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz prezydent Żuk zadłuża Lublin to  i płacić trzeba więcej. Cóż, skoro lublinianie tak głosują to tak potem mają.
 A miał jakieś inne wyjście skoro dostał w spadku po poprzednikach zadłużony skansen? Fakt, mógł zawierzyć miasto Maryi i czekać na mannę z nieba tylko nie jestem do końca przekonany, czy to skuteczne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej zatytułować artykuł "Podwyżka cen biletów okresowych dla osób płacących podatki poza Lublinem"? Tylko no właśnie, kto wtedy by kliknął skoro już wszystko wiadomo... Większość by olała i kasa z kliknięć by się nie zgadzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując ten wątek: jeśli nie chcesz płacić najdrożej w całej Polsce za korzystanie z najgorszej komunikacji zbiorowej, musisz wykazać, że uiszczasz haracz na rzecz dewelorozwoju w postaci POdatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN jak czytam twoje komentarze, to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jesteś tak zakłamany, że głowa mała. Powiedz lepiej kto ci płaci i ile za robienie z siebie idioty w sieci? W Świdniku rewitalizują 1 ar(tak ar - nie mylić z hektarem) parku za 4 mln i chwalisz to, pisząc że można, że uczciwie i z rozsądkiem. W Lublinie rewitalizują 23 hektary(tak hektary - nie mylić z arami) za 45 mln i to już jest drogo i na to się nie zgadzasz. Oczywiście pewnie to zbieg okoliczności, że w Świdniku akurat rządzi PiS a w Lublinie ich największy wróg. Dla zainteresowanych wklejam link do dyskusji z panem LBN który jest wytrawnym manipulantem i hipokrytą ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/czy-to-miejsce-zdobedzie-popularnosc-mieszkancow-lublina-coraz-blizej-konca-prac,t,240719.html?p=1#83718
Park 1 ar ? czyli 100 m2 ? tyle co większe mieszkanie ? Czasami się zastanawiam czy ratuszowe trole z tego forum to  nie jest najgorszy sort z ulicznej łapanki.
Nie jestem żadnym trollem, za to mam podejrzenie, że ty jesteś. I do tego się notorycznie kompromitujesz. Pomierzyłem dokładniej, faktycznie, mój błąd, może nie jest to 100x100 ale niewiele to zmienia bo działka to kwadrat 220mx180m + trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości. Rozumiem, że dalej będziesz wmawiał wszystkim, że rewitalizacja takiego skrawka za 4 mln to taniocha i zdrowy rozsądek ale już remont 23 ha Ludowego za 45 mln to niegospodarność?
Coś mi tu nie pasuje: "kwadrat 220mx180m" czyli prostokąt o polu 39 600 m2 (3,96 ha) "trójkąt 220m podstawy i 100m wysokości" czyli obszar o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) co łącznie daje Nam 5,06 ha za 4 mln, czyli średnio 0,79 mln za 1 ha. W przypadku parku ludowego jest to średnio 1,96 mln na 1 ha. Czyli jak porównamy koszty, to okaże się, że koszt rewitalizacji Parku jest niemal 2,5 raza wyższy niż tego "skrawka". Pozdrawiam
 Znasz się na matematyce, ale dewelo-matematyka, która obowiązuje w zuko-grodzie, to całkiem inna para kaloszy. Tu liczy się, ile zarobi oligarcha, a koszty są usPOłeczniane i stąd nie ma POtrzeby ich uwzględniać w rachunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...