Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: BMW blokuje wyjazd z izby przyjęć szpitala. Dyrektor: Zostanie stamtąd usunięte

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2018 r. o 11:26 Powrót do artykułu
gnojas, typowe dla wyznawców tej marki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szanowni redaktorzy DW sprawdzili,czy to nie jest czasem "elitarny" model z kryształem Svarowskiego na gałce zmiany biegów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Bma jakiegoś dochtora bo na auto salowej mi nie wygląda.Cóż BMW stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam gdzie zaparkować więc mogę wszędzie: na chodniku, na trawniku, na placu zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska kultura drogowa i społeczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tutaj jest do sprawdzania? Wezwać lawetę i wywieść na parking płatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na radykalne działania z parkowaniem gdzie popadnie, bo niedługo to budynków będą wjeżdżać, bo nikt im nic nie zrobi. Lawety i wywozić nieprawidłowo zaparkowane jeździdła na parkingi płatne poza miasto na koszt właściciela. SMS do straży miejskiej. Dyspozytor kieruje lawetę z prywatnej firmy, która ma kontrakt z miastem. Pół godziny i samochód grzecznie czeka na właściciela. Drugim razem żadne chamisko tak nie zaparkuje. W tym przypadku to niemożliwe, bo to nie strefa ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor o niczym nie wiedział, bo to kumpel od herbaty. Strefy ruchu nie wprowadzi, bo połowa lekarzy tak samo parkuje a lekarz nie będzie czekał na zdjęcie blokady, bo ma jeszcze 3 inne roboty do zaliczenia.. Szpital jest po to żeby było wygodnie lekarzom, a nie pacjentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak codziennie to pewnie jeden z biednych lekarzy, bo kto inny ? Kogoś kogo stać na taki samochód na pewno nie leczy się w tej umieralni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje po 20 godzin na dobę, to każde kilka minut ma znaczenie. Gdyby drzwi w szpitalu były szersze to Pan Doktor by na oddział wjechał, albo nawet przyjmował bez wychodzenia z samochodu. Tzw. DR drive.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpel od kielunia pana "direktora"? Bezmózg. Jak to coś ukończyło medycynę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego, że na osiedlach drogi pożarowe i dojazdy dla karetek są systematycznie zastawione zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ale tego, żeby dojazd dla karetek na terenie szpitala był zastawiony to nawet Bareja by tego nie wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to nie nowsze BMW tego jegomoscia? *********.pl/lekarz-parkuje-karetka-wjedzie-noworodkiem-inkubatorze-szli-pieszo-zdjecia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mam gdzie zaparkować więc mogę wszędzie: na chodniku, na trawniku, na placu zabaw." - wszędzie tylko nie na jezdni (czyli nie tam gdzie jest miejsce pojazdów), bo on może utrudniać ruch innym pojazdom. Bo pieszym można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo, zajmer przyjechał do wariatkowa a wy mu się dziwicie. Poczekajcie jak temu zajmerowi szmergiel fest odbije ,to zaparkuje na kominie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest wjazd przez szlaban z obsługą. Jeżeli ktoś nie przestrzega regulaminu parkingu - to nie powinien być wpuszczony na parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zasłaniacie nr rejestracyjny? To nie metoda na walkę z patologią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolid mas wiejskich - bmw to nie samochód to stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż lekarzu co masz w garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno Doktor Prozak, przyjechał do Jacka Balcerzaka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...