Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Brutalnie zabił dziewczynę i skoczył z bloku. Mateusz C. skazany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 13:24 Powrót do artykułu
Pod ścianę i pluton egzekucyjny , ewentualnie zastrzyk . Rachunek za kule wysłać rodzinie. To jedyne prawidłowe rozwiązanie. Ale nieee, wtedy wyrzucą nas z UE( Niemiecko Francuskiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się by toto coś, było utrzymywane z moich podatków podczas odbywania kary! Ciemny loch, do jedzenia resztki i zlewki, do picia deszczówka jeśli będzie padać. Wówczas szybciej toto coś przestanie być ciężarem dla społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację.bo ono ma teraz bardzo dobrą opiekę pod każdym względem na koszt osób żyjących zgodnie z prawem.Dlatego utylizacja taniej dużo ,by wyniosła..Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK Z PIERDLA ZAPŁACI TE 250 TYS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzę ... i teraz będzie taki ludzki odpad żył w pierdlu za kasę podatnika. Od razu powinni utylizować takie ścierwa jednym zastrzykiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po mordzie że to debil. Jak zrozumieć kobiety???? Studentka a była z takim młotem. I się doigrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani adwokat ewidentnie źle czuje się w swojej roli... Wyrazy współczucia, jeśli dostała z urzędu takiego kolesia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRZELAĆ DO TAKICH BOHATERÓW ZAMIAST DO DZIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką chol....takie ścierwo ma przyznawaną papugę ??!!! Kogo tu bronić !!! Czy to nasze prawo nie będzie w końcu normalne !! I co taki koleś będzie siedział żarł, spał, jadł z moich podatków w więzieniu ? A jak się dobrze zakręci to może i coś zaruch.....Jak dla mnie powinni go zbadać czy jest fizycznie zdrowy i przeznaczyć na narządy, nerki, serca, gałki oczne są mocno poszukiwane a komuś może życie uratować. Tylko od mózgu się trzymać z daleka co by na kogoś innego nic nie przeszło z tego debila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej go otruć - przez przypadek? Taki niedorobiony cap będzie sobie żył na nasz koszt przez ileś lat. Tylko po co. Mam nadzieje, że w miejscu jego pobytu "koledzy" pomogą podatnikom i szybciutko podzieli los swojej ofiary ( tez w kawałkach )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentka sobie znalazla odpowiedniego chlopaka...patologie i recydywiste.Dlaczego kobiety sa tak glupie ze lezą tam gdzie jest niebezpiecznie?Dlaczego kobieta psycholog zakoc***e sie w wiezniu a pozniej ma pretensje ze ja masakruje.Bo co?Bo durnota wierzyla ze w kryminaliscie jest ukryte dobro?Dlaczego Polki leza do arabow a pozniej wielki dramat bo ojciec zabral dziecko do siebie a kobieta ma tyle do gadania co Zyd za okupacji?Oczywiscie to tragedia i zle sie nie mowi o zmarlych...ale kobiety to chyba inny gatunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma sprawa Olafa B że Swidnika?? Ktoś coś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widywałem tego palanta na osiedlu, słyszałem o nim różne rzeczy i się doigrał. Plytki psychicznie był, biorąc pod uwagę jego chód i ubranie. Taki "cwaniaczek", na strzała. Chciał zaimponować, i zaimponował prostactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 42 lata, wiek z widzenia który to palant, szkoda,że mu dupy nie przyjebałem, kiedy mnie zaczepił po szluga. Może wtedy by mu w czerep cos doszło, szkoda tej dziewczyny, lecz chyba wiedziała "komu dawała". Naprawde szkoda, ale co poradzimy. Płytki był, zabił, następnie sam chciał "uciec". P.S. przy okazji, skacząc z budynku mógł jednak zahaczyć i się nadziać. P.S.2 Mam nadzieję,że w "przybutku więziennym długo nie pocipie. Szkoda na takiego podatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on z zakupów wraca z reklamówka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250 tysiecy chyba rubli hehe. Widocznie w kryminale tak dobrze da sie zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda trucizny i ołowiu najlepiej pobrać organy! wszystko co pomoże uratować innym życie,krew i skóra też się nada a reszta truchła ba praktyki dla lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie siedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cwamiaczek przegląda dokumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę w więzieniu chłopaka na nogi POstawili. Śmiga jak fryga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...