Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo !! Budować !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu "oszczędzi" 13, gdzie indziej wychapie 130. Najważniejsze, że miasto dalej będzie się dewelo-rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno byłem w Parku Ludowym, zaskoczyło mnie to, że główną aleją parku, którą przed laty wracałem z dworca do domu na Chopina, do dworca nie dojdę; na wschodnim odcinku alei wybudowano hale Targów Lubelskich. W folderze PARK LUDOWY przeczytałem, że park znajduje się w obszarze Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnym, i to wyjaśniło mi dlaczego parkiem do dworca dzisiaj nie dojdziemy. W folderze wyczatałem taką deklarację: Inspiruje nas zieleń, a to wyjaśniło mi dlaczego w ramach budowy tego centrum wycina się drzewa jakk leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko koparki przypadkiem nie uszkodziły systemów korzeniowych tych drzew albo przypadkiem nie wylały się jakieś chemikalia, które wytrują te drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nigdy nie był nie jest i nie będzie żadną metropolią. Kto wymyślił tę kretyńską nazwę dla tego dworca? Dworzec w kilka razy większym Krakowie nazywa się MDA czyli Małopolski Dworzec Autobusowy (wcześniej był to RDA - Regionalny Dworzec Autobusowy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...