Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Były dyrektor szpitala z zarzutami. Chodzi o "ustawianie" przetargu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2018 r. o 19:37 Powrót do artykułu
" Zniknął pobożny z kraju, nie ma uczciwego wśród ludzi. Wszyscy czyhają na rozlew krwi, jeden na drugiego sieć zastawia. (3) Do złego mają zgrabne dłonie: Urzędnik żąda daru, a sędzia jest przekupny; dostojnik rozstrzyga dowolnie - prawo zaś naginają. (4) Najlepszy między nimi jest jak kolec, najuczciwszy jak cierń. Lecz nadchodzi dzień wypatrzony przez twoich stróżów, twoje nawiedzenie; wkrótce nastąpi przerażenie. (5) Nie wierzcie bliźniemu, nie ufajcie przyjacielowi! Strzeż bramy swoich ust przed tą, która leży na twoim łonie! (6) Bo syn lekceważy ojca, córka powstaje przeciwko matce, synowa przeciwko teściowej, a właśni domownicy są nieprzyjaciółmi człowieka. (7) Lecz ja będę wypatrywał Pana, będę wyczekiwał Boga mojego zbawienia. Mój Bóg mnie wysłucha! (8) Nie ciesz się z mojej niedoli, moja nieprzyjaciółko! Chociaż upadłem, jednak wstanę, chociaż siedzę w ciemności, jednak Pan jest moją światłością. (9) Muszę znosić gniew Pana, gdyż zgrzeszyłem przeciwko niemu - aż ujmie się za mną i wymierzy mi sprawiedliwość, wyprowadzi mię na światło, abym ujrzał jego sprawiedliwość." - księga Micheasza 7:2-9 Biblia Warszawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
" Zniknął pobożny z kraju, nie ma uczciwego wśród ludzi. Wszyscy czyhają na rozlew krwi, jeden na drugiego sieć zastawia. (3) Do złego mają zgrabne dłonie: Urzędnik żąda daru, a sędzia jest przekupny; dostojnik rozstrzyga dowolnie - prawo zaś naginają. (4) Najlepszy między nimi jest jak kolec, najuczciwszy jak cierń. Lecz nadchodzi dzień wypatrzony przez twoich stróżów, twoje nawiedzenie; wkrótce nastąpi przerażenie. (5) Nie wierzcie bliźniemu, nie ufajcie przyjacielowi! Strzeż bramy swoich ust przed tą, która leży na twoim łonie! (6) Bo syn lekceważy ojca, córka powstaje przeciwko matce, synowa przeciwko teściowej, a właśni domownicy są nieprzyjaciółmi człowieka. (7) Lecz ja będę wypatrywał Pana, będę wyczekiwał Boga mojego zbawienia. Mój Bóg mnie wysłucha! (8) Nie ciesz się z mojej niedoli, moja nieprzyjaciółko! Chociaż upadłem, jednak wstanę, chociaż siedzę w ciemności, jednak Pan jest moją światłością. (9) Muszę znosić gniew Pana, gdyż zgrzeszyłem przeciwko niemu - aż ujmie się za mną i wymierzy mi sprawiedliwość, wyprowadzi mię na światło, abym ujrzał jego sprawiedliwość." - księga Micheasza 7:2-9 Biblia Warszawska
ech te ewangelickie przekłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też odkrycie! Ciekawe, że NIK jeszcze nie zauwazył takich ustawek w pozostałych instytucjach, które regularnie kontroluje. Wyjaśnienie jest jedno - NIKowcy też mają "odsyp" od kontroli, które nie wykazują nieprawidłowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to napisała tutejsza Jehówka.Swoją drogą gość powinien sie ze swoimi poplecznikami w smole smażyć,ale niestetysprawa się rozmyje jak wszystkie w jego karierze.Z każdego szpitala odchodził z taką opinią.Człowiek wschodu ,bez skrupułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak panie L możesz spojrzeć tym pracownikom w oczy. Wszystko zrobili na twoje polecenie. Wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego głosuję na PiS, dosyć tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Pan będzie pierdział w pasiaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zwykła bezczelna korupcja. A ile było głosów typu : "niewinnego oskarżacie", "to zemsta za jego dobrą pracę" ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZL mas na mysli ? Tam pani dyrektor zbyt popularna byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie panisko okradało szpital i karmiło prywatne firmy. Pracownicy zawsze słyszeli, że jest bieda. Zawsze winny był NFZ i Marszałek Województwa. A prawda jaka jest każdy w końcu zobaczył. To był dyktator a nie dyrektor! I na koniec tak się zeszmacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajcie do listy DSK i prawdopodobnie SPSK4.... oni też ustawiają przetargi... a przynajmniej tak to wygląda jak się w nich startuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...