Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Co tną w parku na Węglinie?

Utworzony przez zukzuk, 13 kwietnia 2021 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie piszecie nic o podpalonych ławkach w parku na górkach czechowskich ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tate nie lubić ptaki. On mówić że wszystkie ptaki to antysemity bo kiedyś jedna ptaka narobiła na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prywatny grunt, jeśli się nie mylę? Więc niech czytelniczka kupi sobie kołek osikowy i na nim siedzi. Może będzie spokojniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te czarne ***e nazywane gawronami to takie same sraluchy jak gołębie. Należałoby do nich strzelać dla rozrywki - w ramach sportu. Zawsze się znajdzie jakaś nagrzana p.zda w fazie klimakterium, która dozna uniesienia, bo się zwierzątku albo drzewku krzywda może zadzieje. A jak ludzie latami siedzą w zaciemnionych blokach z zasranymi parapetami i dostają depresji od stad czarnych ptaszysk drących pi.zdę od 4 nad ranem, to wtedy ekoszurów jakoś nie ma na horyzoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie piszecie nic o podpalonych ławkach w parku na górkach czechowskich ??
 A co byłeś świadkiem jak ktoś podpalał ławki? Dlaczego nie zgłosiłeś tego na policję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze prezydent powiedział. A ja mam wy***e na drzewa na prywatnym gruncie. Moje drzewo? Zasadziłem sobie albo dziadek zasadził? No to jak mi się zechce to je wytnę. I tyle ekocw.elom do tego. Jak mi eko.cwele zabronią wycinać, to po prostu nie będę sadzić drzew. I ekoc.wele będą wtedy miały w mieście krajobraz pustynny. Z głupkami i chamami trzeba po chamsku, żeby sobie przypomnieli o swoim miejscu w szeregu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry (ryba psuje sie od łysej głowy): pamiętamy, że to Gubernator Łysogrodu uznał gawrony za wroga "rozwoju" i do ich szczucia wynajął w swojej śmieszności nawet sokolnika (jak by prawo P0zwalało, zapewne wezwałby ludność do masowego odstrzeliwania tych ptaszysk, jak swego czasu Mao wobec wróbli). Nic dziwnego, że P0stawy P0gardy, jak i wręcz nienawiści do natury, rozprzestrzeniają się w sP0łeczności cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne są te P0jękiwania cwaniactwa o "świętości własności prywatnej". Jakby dać im zielone światło, niedługo okazałoby się, że na prywatnym terenie mozna ubić człowieka (przynajmniej takiego z "plebsu") bez żadnych konsekwencji, bo akurat coś się Właścicielowi nie sP0dobało. Taką filozofię wyznaje zresztą prawdoP0dobnie także i kierownik sPÓłdzielni dewelo-tęcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tate nie lubić ptaki. On mówić że wszystkie ptaki to antysemity bo kiedyś jedna ptaka narobiła na niego.
 :-D. Salcie powróciła na forum? Dobrze, srome_K_ będzie się musiał dodatkowo naP0cić przy klepaniu w łapki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze prezydent powiedział. A ja mam wy***e na drzewa na prywatnym gruncie. Moje drzewo? Zasadziłem sobie albo dziadek zasadził? No to jak mi się zechce to je wytnę. I tyle ekocw.elom do tego. Jak mi eko.cwele zabronią wycinać, to po prostu nie będę sadzić drzew. I ekoc.wele będą wtedy miały w mieście krajobraz pustynny.  Z głupkami i chamami trzeba po chamsku, żeby sobie przypomnieli o swoim miejscu w szeregu.
Przecież tu nie chodzi o drzewa jako czyjąś własność, a miejsce życia gatunków, bez których człowieka zżarłoby robactwo. Rzeczona mieszkanka nie interesuje się ptaszkiem właściciela, a stworzeniem Bożym, które w tym przypadku jest pod ochroną, ochroną częściową. Gorzej zdecydowania było w Górkach Czechowskich, w których  RDOŚ  uchylał się z interwencją w stosunku do gatunków znajdujących się pod ścisłą ochroną gatunkową i również nie w cudzych rozporkach, a drzewach i krzewach rosnących pod  wspólnym niebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prywatny grunt, jeśli się nie mylę? Więc niech czytelniczka kupi sobie kołek osikowy i na nim siedzi. Może będzie spokojniejsza.
 Polecam art. 64 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, który przywołujecie za każdym razem, jak taka własność jest niezbędna w waszych osobistych i grupowych interesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa nie jest przesądzona. Jest. Bo zanim urzędnik ruszy 4 litery i zatrzyma cokolowiek, to już będzie po wycince. Tak to u nas działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze prezydent powiedział. A ja mam wy***e na drzewa na prywatnym gruncie. Moje drzewo? Zasadziłem sobie albo dziadek zasadził? No to jak mi się zechce to je wytnę. I tyle ekocw.elom do tego. Jak mi eko.cwele zabronią wycinać, to po prostu nie będę sadzić drzew. I ekoc.wele będą wtedy miały w mieście krajobraz pustynny. Z głupkami i chamami trzeba po chamsku, żeby sobie przypomnieli o swoim miejscu w szeregu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...