Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin coraz mniejszy...

Utworzony przez BuszującyWInternecie, 23 stycznia 2013 r. o 17:33
Powolny, ale konsekwentny spadek liczby ludności da się zaobserwować mniej więcej od kilku lat. GUS opublikował kilka tygodni temu dokument Ludność. Stan i struktura w przekroju terytorialnym. Stan w dniu 30 VI 2012 r. wg tych szacunków liczba mieszkańców Lublina to zaledwie 348 120 tyś. W tym momencie pewnie nie ma już i tych 348 ;/ Nie tak dawno niepokojące było to, ze ma zaledwie 350 tys. Przypominam, ze w 1999 roku stolicę naszego województwa zamieszkiwało prawie 360 tys osób.Wg moich amatorskich szacunków w 2020 roku ludność Lublina może spaść poniżej 340 tyś, uwzględniając obecną dynamikę migracji. Reasumując,panie i panowie Lublin się zwija. Problem ten nie dotyczy co ciekawe całej Polski, są miasta wojewódzkie, które notują wzrosty np Rzeszów, Gdańsk. dla zainteresowanych podaje link http://www.stat.gov.pl/gus/5840_13647_PLK_HTML.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest coraz mniej ludzi w Lublinie, to czemu ciągle brakuje mieszkań??? Wobec tego, co piszesz powinno być coraz więcej pustych mieszkań -a nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to - ty chyba pracujesz dla jakiegos dewelopera- wez mi ciemnoty nie wciskaj. miesiącami mieszkania puste stoja w Lublinie od zakończenia budowy. Znam kilka takich "inwestycji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...