Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem czym tu się podniecać. Wszelkie karty są coraz mniejsze, ale żeby to sobie wszczepiać pod skórę? Głupota do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny zbędny gadget, typowa reklama dla oglądaczy Tvpis z inteligencją bezobjawową. A ten gostek niech jeszcze wszczepi sobie chipa w pe.nisa. Wtedy nie będzie musiał męczyć się w czasie seksu. Wystarczy że spojrzy na kobietę i od razu erekcja z wytryskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech ten Wojtuś "ekonomista" przestanie ściemniać i powie - gdzie i kiedy spotkał "niewidzialną rękę rynku" (czyt. ludzi z fundacji korpo-globalistów NWO - Gates, Sorosa, Rokefelera,. Rotszylda...). Wyhaczony w Warszawie przez fundacje Batorego? A może rodzinne związki "korzenne"? Za ile zdecydował się zostać ich frontmanem, naganiaczem?  Wszak mamy premiera po historii, minister niezrodowia po ekonomii.... a więc, kolejny "wybraniec" do grona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że młody człowiek nie pomyślał. Zamiast idiotycznego implantu można było zaprojektować np. bransoletkę dla kobiet i dla mężczyzn. Rozwiązanie tańsze i mniej inwazyjne. Można? Można, tylko trzeba ruszyć mózgiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem takie czipowanie powinno być obowiązkowe: natychmiast po urodzeniu, na koszt Państwa. Z zapisanym numerem PESEL i innymi danymi. Uczciwy człowiek nie ma nic do ukrycia a napewno nie swoje personalia. Zato różnych złodzieji itp łatwiej było by identyfikować. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sposób niewolenua ludzi - teraz pod pozorem nowoczesności. Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nfc w telefonie po co mi pod skórą. Kim trzeba być żeby tak nachalnie reklamować to ustrojstwo. A bajki o tym jak wziął się niewiadomo skąd byznesmen.........śmiech. Jak mam gdzieś schowaną kartę płatniczą to ja tylko wiem. A tak to przyjdzie psychol odrąbie łapę i po krzyku. Zniewolenia ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The future is now, old man
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan/i redaktor przeprowadzający wywiad okazał(a) się za mało dociekliwy. Interesują mnie raczej sprawy techniczno -finansowe. Czy implant jest odpowiednikiem czipa w karcie? Czy trzeba wpisywać PIN po transakcji? W jakim banku ma konto pan wynalazca? Najlepiej wczuć się w rolę potencjalnego klienta i tym samym zadawać adekwatne pytania. Co robić , żeby wszczepić taki implant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...