Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Drogowy paraliż na al. Unii Lubelskiej. Nowa sygnalizacja zakorkowała ulicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2020 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Łoj panie zuk tyle tygodni obdserwcjii pomiarów i *** no to fachowcy współpracują z panem ,nie jestem pisowdkim trolem i pisu nie nawidze ,żeby nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździło się tamtędy bardzo sprawnie (a bardzo często mnie w te rejony nosi). Jedyna drobna niedogodność to wyjazd z Zygmuntowskich (które są najmniej używane na tym rondzie). Kolizji też nie spotkałem. Po chu...steczke zatem te światła? Tak samo jak te na Wieniawskiej pod Urzedęm Miasta. To się w pale nie mieści, że urzędnicy psują organizację ruchu kawałek po kawałku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie mawet.mi was nie żal. Widziały galy na kogo głosowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach z nadmiarem samochodów walczy się tak, że wprowadza się zakaz ruchu w dni parzyste miesiąca dla numerów nieparzystych i odwrotnie: zakaz ruchu numerów parzystych w dni nieparzyste. Tym sposobem liczba samochodów zmniejsza się znacząco. Trzeba jeździć na przemian. Raz autobusem, raz własnym samochodem. Dla wszystkich chętnych nie ma miejsca. Z parkowaniem to samo.
 Tak geniuszu. Tego samego próbowano w Paryżu. I wiesz jak się skończyło?! Ludzie kupowali drugi samochód, często szrota, żeby mieć parzystą i nie parzystą rejestrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doświadczenie podpowiada że tych świateł nie powinno tam być. Jeździłem tam w szczycie i nie było problemu. Jedyne racjonalne tłumaczenie jakie może mnie przekonać to takie, że piesi nie mogli przejść. Czy tak było i jak to faktycznie wyglądało to nie wiem bo tylko jeździłem tam autem lub MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tego można było się spodziewać. Po przebudowie Al. Racławickie tak samo będą sparaliżowane." - już są. Więc niech przynajmniej komunikacja miejska nie stoi w korkach. Jak się komuś spieszy - niech jedzie autobusem. A jak nie - niech stoi w korku we własnym samochodzie. Wolny wybór. Jakim prawem Ci co robią korek zmuszają pozostałych do tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było świateł było sprawnie. Włączyli sygnalizację pojawiły się ogromne korki. Czy w ratuszu dojdą do odpowiednich wniosków? Nie wydaje mi się gdyż wydane miliony złotych na tzw. inteligentny system kierowania ruchem wymuszają działanie takich sygnalizacji a żaden KRETYN RATUSZOWY nie przyzna że to pieniądze wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Tak geniuszu. Tego samego próbowano w Paryżu. I wiesz jak się skończyło?! Ludzie kupowali drugi samochód, często szrota, żeby mieć parzystą i nie parzystą rejestrację." - odpowiednio wysoki podatek od posiadanych samochodów załatwił by i ten problem. A gdzie w Paryżu niby te samochody trzymali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki nie są z powodu świateł, ale nadmiaru samochodów na ulicach. Korki nie z powodu buspasów (których w Lublinie nie ma), ale nadmiaru samochodów na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Tak geniuszu. Tego samego próbowano w Paryżu. I wiesz jak się skończyło?! Ludzie kupowali drugi samochód, często szrota, żeby mieć parzystą i nie parzystą rejestrację." - odpowiednio wysoki podatek od posiadanych samochodów załatwił by i ten problem. A gdzie w Paryżu niby te samochody trzymali?
 W Paryżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na krasnickich światła działają tak jak trzeba jeśli chodzi o sterowanie ruchem, myślę że i tutaj jest to kwestia adaptacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Tak geniuszu. Tego samego próbowano w Paryżu. I wiesz jak się skończyło?! Ludzie kupowali drugi samochód, często szrota, żeby mieć parzystą i nie parzystą rejestrację." - w Lublinie już to przerobiliśmy, bo w Lublinie każdy ma co najmniej szrota, więc już gorzej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przewidzenia! Pisał o tym każdy rozsądny, że póki nie włączyli świateł przy Gali to jeździ się super, a jak włączą to będzie armageddon. No i jest. A pamiętajmy, że są ferie więc i ruch nieco mniejszy. Wisienką na torcie paraliżu jeszcze będzie włączenie bezsensownej sygnalizacji na przejściu przy Bronowickiej, bo póki co to mamy tylko "trochę" korek na Drodze Męczenników Majdanka przez jakże niepotrzebny bus-pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po prostu za dużo samochodów jest za dużo na ulicach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając wszystko niektórzy na światłach nie potrafią się poruszac ani smaochodem, ani pieszo. Czemu? Zbyt ułomni są i nawet psychiatrzy ręce rozkładaja i mówia"ubić" bo za duzo :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co od razu rzucać osądów, pewnie to faza testow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co od razu rzucać osądów, pewnie to faza testow
Eksperymenty na żywych ludziach w "Żukowym Lahoratorium".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że lepiej toi już było. Teraz z dnia na dzień korki będą tylko większe i większe. Dróg dobudowano (obwodnica, Wyścigowa, Mazowieckiego) a korki większe. Każde duże i średnie miasto to kiedyś czeka. Lublin jest już od stanu w którym szybciej będzie na piechotę. Nie da się tego uniknąć i powoli zacząć przyzwyczajać się do tego, że własny samochód lepiej zostawić pod domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając wszystko niektórzy na światłach nie potrafią się poruszac ani smaochodem, ani pieszo. Czemu? Zbyt ułomni są i nawet psychiatrzy ręce rozkładaja i mówia"ubić" bo za duzo :P
Jak wy jesteście z psychiatrami oswojeni ... . Z jakiej okazji? Sprzątacie u nich? Gotujecie im? A może są inne przyczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z osadami myślę że warto poczekać jeszcze kilka dni. Z drugiej strony samochodów raczej w mieście przybywa niż ubywa... Korki to naturalne zjawisko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...