Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Drogowy paraliż na al. Unii Lubelskiej. Nowa sygnalizacja zakorkowała ulicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2020 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Specjalny wydział aż powstał bu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak na nowym skrzyżowaniu na Diamentowej. Auta zatrzymuje czerwone światło mimo że jedyną przeszkodą jest puste przejście dla pieszych. Niby ma wyzwalacze ale i tak światło dla pdp odpala się z automatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te barany od ruchu,gdzie włączą światła tam korek, po hói np.światła przy Wieniawskiej/Leszczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nowy rok !!! Dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych: zakup # #Platte długi # Założenie wdrożenia i użytkowania firmy do końca tego roku w celu ustabilizowania warunków życia poprzez udzielenie pożyczek od 7 000 PL do 10 000 000 oraz szybko i bez protokołu. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. EMAIL albertifinance24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeżeli już się dostało buspasom (których w Lublinie prawie nie ma), to jeszcze warto dodać, że korki to wina rowerzysów (których także o tej porze roku brak), ale zawsze warto się ich czepić. Bo 5-osobowe samochody w których jedzie przeważnie 1 osoba, z korkami nie mają nic wspólnego. W korku stoją autobusy wraz z rowerzystami.
 co ty bredzisz tam nie bylo korkow od remontu bo swiatła byly wylaczyli ,nie widzisz przyczyny korków we wlączonych światłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez włączonych świateł ruch odbywał się płynnie i było ok. Po co komu te światła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nowy rok !!! Dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych: zakup # #Platte długi # Założenie wdrożenia i użytkowania firmy do końca tego roku w celu ustabilizowania warunków życia poprzez udzielenie pożyczek od 7 000 PL do 10 000 000 oraz szybko i bez protokołu. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. EMAIL albertifinance24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez włączonych świateł ruch odbywał się płynnie i było ok. Po co komu te światła?
 Po to, żeby piesi mogli w końcu normalnie przejść, nie ryzykując swojego życia. Jak światła były wyłączone, to przejście PO PASACH było jak "rosyjska ruletka". Uda się, albo nie, bo może trafi się baran, który na pieszych nie zwraca uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że gdybyśmy szanowali przepisy i siebie nawzajem to światła nie byłyby potrzebne. Ale jak ma się przepisy w doopie to tak to wygląda. Traktujmy innych tak jak chcielibyśmy być traktowani. Ever
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, to na pewno nasze inżyniery z politechniki wymyśliły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no lubelscy spece od sygnalizacji takie rzeczy potrafią jak mało kto . Kiedyś do nich nawet dzwoniłem żeby zapytać w którym przedszkolu prowadzą nabór na stanowiska w lubelskiej inżynierii ruchu. Jechałem z dozwoloną prędkością ciągiem ulic z pierwszeństwem przejazdu , na wszystkich światłach stałem i tak kilka dni, coś mnie trafiało. Ci którzy wyprzedzali mnie z prędkością około setki , dla tych najwidoczniej była zielona trasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile trzeba myśleć żeby wymyślić i zamazać tablicę rejestracyjną a twarz pozostawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spece po polibudzie,którzy nigdzie pracy nie dostali,ale w inżynierii ruchu znajdą po znajomości. A potem przyjeżdżają pod skrzynkę sygnalizatora i na laptopie szukają jak to ustrojstwo działa, bo nie mają o tym zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te widoczne twarze na zdjeciach powinniscie dostac sporo pizwow z odszkodowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...