Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Drzewa tak przesadzili, że uszkodzili

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 30 kwietnia 2020 r. o 07:10 Powrót do artykułu
Nie jest to niesPOdzianka. Raczej od początku było jasne, że to całe "przesadzanie" to PR-owa akcja na odczepnego. Dendrofob-technokrata nie mógł przepuścić takiej okazji wymordowania wstrętnych drzewisk, które stały na drodze dewelorozwoju. PS. Dewelo-trol o 50 loginach zacznie "pracę" od 9,00, czy z uwagi na ten artykuł przypełznie dziś do roboty wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRD Lubartów i wszystko jasne, w końcu niższa cena skądś się musi brać. Zobaczymy jak będzie wyglądała organizacja ruchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to chodzi .Źeby czasem się nie przyjeły. Bo według niektórych miasto to miasto. Po co tu zieleń! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to niesPOdzianka. Raczej od początku było jasne, że to całe "przesadzanie" to PR-owa akcja na odczepnego. Dendrofob-technokrata nie mógł przepuścić takiej okazji wymordowania wstrętnych drzewisk, które stały na drodze dewelorozwoju. PS. Dewelo-trol o 50 loginach zacznie "pracę" od 9,00, czy z uwagi na ten artykuł przypełznie dziś do roboty wcześniej?
  I kto tu jest trollem? Haha ale żenujący wpis ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwrócimy wykonawcy przesadzen by z większą starannością wykonywali te prace. Urzędnicy miejscy zamiast nadzorować te prace apelują do wykonawcy o ostrożne o chodzenie się z przesadzanymi drzewami. Ta sytuacja dobitnie pokazuje jaki jest stosunek UM do ochrony przyrody i jakim picem są deklaracje Prezydenta w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycji stało się zadość - informacja o proteście aktywistów musi rozpoczynać na DW każdy artykuł o remoncie Racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się urodziłam w mieście i miasto jest mi domem i chciałabym mieć powietrze a tu nagle dużo osób wprowadziło się ze wsi, wzięło mieszkania w kredyt i są mieszczanami od poniedz.do piątku a na weekend wracają do swoich domków na wsi,których się nie pozbyli, i stąd tyle wspierających pana Żuka.Ci ludzie w życiu nie zrozumieją tych co cały czas ten smród spalin wdychają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do drzew, spokojnie - przeżyją. Zabezpieczyć, zamalować farbą emulsyjną z dodatkiem Miedzianu (środek grzybobójczy), albo zasmarować Dendromalem lub Funabenem i powinno być ok. Przerabiałem coś podobnego u siebie na działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby te drzewa przeżyły to trzeba je nawadniać. Kiedyś pracowałam przy przesadzonych drzewach, owijałismy pnie przesadzonych lip mchem a następnie owijałismy flizelina. Oczywiście mech był podlewany raz na jakiś czas. Te lipy rosną do tej pory na Czechowie obok centrum ogrodniczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szcęście wiosna jest właściwą porą jna przesadzanie drzew co zdecydowanie zwiększa powodzenie całej operacji. Myślę, że te drzewa mają na tyle dużą bryłę korzeniową, że możemy spać spokojnie i czekać aż puszczą liście w kolejnym roku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewnik Wschodni w swoim stylu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycji stało się zadość - informacja o proteście aktywistów musi rozpoczynać na DW każdy artykuł o remoncie Racławickich
  Chciałem dokładnie o tym samym napisać. W wielkim unijnym projekcie "Przebudowa Al. Racławickich" dla DW najważniejsze jest co mówią i myślą na ten temat lewicowi aktywiści. Aboslutnie kluczową sprawą, jest zaznacznie na wstępie każdego pojedynczego artykułu, że aktywiści skupieni wokół Lubelskiego Ruchu Miejskiego oprotestowali tę modernizację i generalnie nie podoba im się nic co jest w projekcie. To jest istny obłęd co wyprawiają stronnicze pismaki z DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tania telenowela reżyserowana przez DW trwa w najlepsze i tak na dobrą sprawę rozkręca się z odcinka na odcinek. Kto jeszcze nie kupił popcornu, niech to szybko zrobi. Ciekawe kiedy zaczną pisać o każdym listku który spadnie z drzewa rosnącego przy Racławickich? Eko-szajba na całego, totalne ześwirowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mało trollerki odkąd tylko na koncie zarejestrowanym można komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...