Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dworzec metropolitalny trzeba przyciąć, bo pieniędzy za mało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2019 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Jaki? Metropolitalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.Dworzec jest niepotrzebny. Lepiej parkingów narobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzieta metropolio no niestety nie wyjszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt dworca metropolitalnego kosztuje kilka milionów złotych. Jeżeli budowę dworca odłożymy w czasie na "nie wiadomo kiedy", to dzięki głupim decyzjom Sobonia, projekt dworca za kilka lat będzie można wyrzucić na śmietnik ! Jednak dla rządu PIS i Sobonia, nie ma to żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloperzy nie korzystają z pekaesu, więc w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 100%? Ten dworzec to ładny budynek. Ale nie problem w samym budynku ale w całej okolicy.. Zwiększenie ruchu w tym miejscu to blokada miasta. Nie mniej ale więcej kasy trzeba. Niecj Żuk zacznie szukać kasy a nie tłumaczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie jakiś blaszak i kilka peronów z bieda wiatami. I tyle. Metropolia pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zostanie cos na Tysiąclecia z dworca? Co tam ma byc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt dworca metropolitalnego kosztuje kilka milionów złotych. Jeżeli budowę dworca odłożymy w czasie na "nie wiadomo kiedy", to dzięki głupim decyzjom Sobonia, projekt dworca za kilka lat będzie można wyrzucić na śmietnik ! Jednak dla rządu PIS i Sobonia, nie ma to żadnego znaczenia.
Pokaż mi prywatną inwestycję, której koszty są zwiększane niemal dwukrotnie, a w cenie projektu można wybudować osiedle domów jednorodzinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba budować więcej niepotrzebnych wiaduktów bubli. Wtedy będzie wiecej pieniędzy na inne inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorek-kombinatorek POtrzebuje więcej środków na POmoc zmagającym się z załamaniem sprzedaży dewelocwaniakom i to jest prawdziwa przyczyna cięcia budżetu na metroPOlitarne bizancjum. PS. ja akurat z pustek w kasie Bizantyjczyka się cieszę, bo obecna lokalizacja dworca dla autobusów jest znacznie lepsza dla większości pasażerów, zwłaszcza tych, którzy codziennie dojeżdżają do pracy w Kozim Grodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorek-kombinatorek POtrzebuje więcej środków na POmoc zmagającym się z załamaniem sprzedaży dewelocwaniakom i to jest prawdziwa przyczyna cięcia budżetu na metroPOlitarne bizancjum. PS. ja akurat z pustek w kasie Bizantyjczyka się cieszę, bo obecna lokalizacja dworca dla autobusów jest znacznie lepsza dla większości pasażerów, zwłaszcza tych, którzy codziennie dojeżdżają do pracy w Kozim Grodzie.
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto porażka. Tutaj nic nie wychodzi oprócz przekrętów deweloperskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, pomysły genialne. Może w ogóle "wyłączyć" z projektu skomunikowanie tego dworca z resztą miasta i niech tak sobie stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowo dewelepeskie trolle partacze już się wzięły za robotę i próbują tuszować wszystkie porażki Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń jak zwykle przy okazji kampanii wyborczej zaczyna się afiszować i standardowo zniknie zaraz po nich ale i tak ciemny lud to kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten projekt, oby się udało go zrealizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że kacze trolle już się zleciały i zwyczajowo wylewają żółć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...