Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co na to trole z pisuaru,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzeba z PISIORAMI. Tylko Prawo i bez sentymentów. Co za rechot historii: wygrało prawo i sprawiedliwość. A za 3 lata rozliczymy wszystkich szubrawców i kanalie, co do sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez możliwości załatwiania znajomym królika profitów z państwowego korytka
No i popatrz tylko, co za ironia losu, marny, głupi pisi trolu....Sąd orzekł zupełnie na odwrót. Ale nie bój, nie bój....Za 3 lata prześwietlimy wasze profity....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze ten ławniczak pracuje? Jeszcze go nie pogonili za te wszystkie akcje które odwala w urzędzie.. Brawo Pani Dyrektor Strojnowska!! Może Pani wygryzie tego chorego na władze wieprza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róznica jest taka że znajomi królika PIS to miliony zwykłych przeciętnych obywaleli a znajomi królika PO to wąskie grono kresusów
Różnice są dwie, tępy pisi trolu. Po pierwsze - ja piszę po polsku, a Ty po polskiemu. Po drugie - to wąskie grono znajomych króliczka to najlepiej się ujawniło podczas świeżego jeszcze naboru (czytaj: chamskiego przekrętu) wniosków o pomoc finansową....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez możliwości załatwiania znajomym królika profitów z państwowego korytka
No i popatrz tylko, co za ironia losu, marny, głupi pisi trolu....Sąd orzekł zupełnie na odwrót.  Ale nie bój, nie bój....Za 3 lata prześwietlimy wasze profity....
Róznica jest taka że znajomi królika PIS to miliony zwykłych  przeciętnych obywaleli a znajomi królika PO to wąskie grono kresusów  z wypchanymi portfelami którzy mają je wypchane tylko z powodu układów politycznych i intratnych zleceń za pieniądze podatników. Rozumiem że jezyk i agresja jakim posługuje fredek zgredek jest typowy dla osoby jaka reprezentuje to środowisko polityczne.
 Towarzyszu trollu LBN, poziom waszej propagandy jest tak nachalny a zarazem tak marny, że odechciewa się nawet komentować te żałosne wypociny tworzone przez towarzysza trolla. Towarzyszu trollu, nie macie nic do roboty w Marszałkowskim czy ciężko pracujecie na angaż w partyjnej telewizji dla niepoznaki nazywanej publiczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z komentujących używa słowa szubrawcy w stosunku do innych osób, zapewne przeciwników PO . Czy redakcja na to pozwala ? Dla mnie to skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może inna praca przyniosła by lepszy efekt i żebranie o damowe pieniądze a uni nie jest szczytem twoich możliwości? Jeśli umiesz pisać po polsku to słabo płatne trolowanie pod kilkoma nickami nie jest chyba jedyną formą zarabiania
A to co za bełkot bez sensu? Co to są "damowe pieniadze a uni" ? I po to był ten przekręt, żeby "swoi" je dostali? Jakimi kilkoma nickami - o sobie piszesz?Zmuszasz mnie, żebym zapytał Panią Barbarę Więckowską, za co Urząd płaci takim leniwym, ograniczonym miernotom, trolom? Jak widzisz po wielu komentarzach innych osób - nie tylko ja mam do powiedzenia "kilka" słów prawdy o nierobie, tłuku z Urzędu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...