Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dziś protest studentów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 08:12 Powrót do artykułu
brawo studenci,nareszcie się obudziliście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenty, wy to się weźcie za naukę i to najlepiej taką z której będzie pożytek dla kraju i narodu.... póki co jeszcze nie płacicie za studiowanie, więc w ramach protestu proponuję wprowadzić czesne i odebrać wszystkie stypendia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie wprowadzić czesne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są studenci i "studenci". Ci "studenci" co protestują, proszę mnie z nimi nie porównywać!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest demokracja, to dlaczego żądacie wycofania działań i regulacji "niby szkodliwych"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, niech łachudry pisowskie wiedzą, że w końcu przyjdzie kryska na tych wszystkich oszołomów misiewiczów, piotrowiczów i pawłowiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora zacząć coś wymagać od tych "studentów" bo z nieróbstwa im się już w d..ch poprzewracało. Gamonie nawet nie wiedzą za czym idą protestować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy się przed Reżimem! Inwigilujący nas! Niedługo wprowadzą stan wojenny! Zlikwidują demokratyczną prasę i Dziennik Wschodni będzie drukowany na powielaczu w formie ulotek! Przygotujmy zapasy jedzenia i budujmy ziemianki w lasach! Brońmy demokracji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko 250 studentów jest w Lublinie. Ponoć to miasto studenckie??? Tak protest jaką skałą zainteresowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodość nie wieczność, studia skończą się i zacznie się prawdziwe życie. Niech sobie poporotestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na wszystkich uczelniach studiuje w Lublinie ze 30 tys. studentów to 250 frustratów może sobie POkrzyczeć do zes er ania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
brawo studenci,nareszcie się obudziliście!!!----- Tak,nareszcie się obudzili. Czytałem te wasze "postolaty"- przecież to wszystko macie,co wypisujecie, a nawet więcej. Te wasze żądania to jakieś takie mętne-są chyba przykrywką tylko- dobra zmiana nie dla każdego jest dobra. Wyższych szkół się namnożyło. Wyższe szkolnictwo z jakości przeszło w ilość. Powstały prywatne uczelnie ( firmy) po to,aby w nich zarabiać kasę. Dziwi mnie,że dopiero teraz to zauważyli-to jest fenomen "uczonych". Dużo można by dyskutować nad poziomem moralnym wykształconych "dochtorów", np. "śpiewaczka sejmowa". Plac teatralny jest właściwym miejscem dla takich teatrzyków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje, niech żyje, niech żyje! Przypomina Wam to coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY SIĘ PARZYCIE W AKADEMIKACH I JAK UROŚNIE BRZUCH TO ZA USUNIĘCIE CIĄŻY CHCECIE OBUĆ PODATNIKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, im więcej i częściej ludzie będą protestować, tym więcej przejrzy na oczy i psycholi odsunie od władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tera KOD i ubecy będą robić za studętów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorem Kijowskiego kolejne cwaniaczki chcą wjechać w miękkie życie na barach otumanionej gawiedzi. Licząc na ciepłe posadki w sejmie lu PE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentów za mordę, gazem i pałami po plecach. Oni mają się uczyć, a nie obalac Wodza wstającej z kolan Polski. Jak Polska wstanie z kolan to wódz wprowadzi zakaz wszelkich protestów. Dostaniemy miesięczny przydzial kiełbasy i chleba i nam wystarczy. Nasze pensje w całości będą szły na dzialaczy pis, zeby żyli w dobrobycie, bo oni beda pilnować, zeby znów tuski i kodziarze nie rzucili Polski na kolana. No i będą więzień z kodziarstwem pilnować, wiec ciężka praca to im sie należą luksusy. A my morda w kubeł i do roboty, budować wielką Polskę na chwałę naczelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni studenci. Jeśli nie orientujecie się w obecnej sytuacji naszego kraju i sami nie wiecie przeciw komu i czemu protestujecie nakresle obecną sytuację. Nie jestem za PiS-em bo jako osoba pracująca jak dotąd nie mam żadnych profitów z ich rządzenia ale jestem Polakiem dla części opozycji bandyta chuliganem czy antysemitą ( słowo powstałe by obrażać i szkalowac Polaków). Władze przejęło ugrupowanie prawicowe PiS ale tylko z nazwy  prawicowe,  bo jak widzicie fundują nam w państwie demokratycznym czysty socjalizm. Z wyborem PiS-u przez obywateli w wolnych wyborach nie może się pogodzić się tak zwana pozycja PO, PSL czy Nowoczesna. W tym celu szkaluja, skarżą się, knują czy wręcz bezczeszcza dobre imię Polski na arenie miedzynarodowej która tak naprawdę okradali przez 8 ,lat rządzenia. W większości opozycja czyli obywatele polscy ktorych przodkowie  w większości zostali osiedleni przez Stalina po 1944 toku na ziemiach polskich w celu szerzenia komunizmu i zwalczania polskich dążeń wolnosciowych oraz mordowanie polskiej inteligencji o poglądach wolnosciowo-narodowych nie może pogodzić się z utratą władzy i możliwościami wpływania na losy Polaków jako zwykłych robili dla zabezpieczenia im zyskiw. Wykorzystując słowa łamanie demokracji chcą by w Polsce powstał zamęt i wrogość między Polakami co mogłoby doprowadzić do destabilizacji państwa polskiego. Większa część was studentów wyjedzie po ukończeniu studiów ponieważ zamiast was przyjdą tak zwane resortowe dzieci które kończą studia za granicą bo następne pokolenie będzie przygotowywane do przejmowania władzy i zapewnieniu sobie niezłych warunków materialnych. Tak zastanuwcie się jakiej Polski chcecie silnej dającej poczucie bezpieczeństwa wam waszym rodzinom czy Polski słabej rządzone i sterowanej przez obywateli polskich którzy są bardziej nastawieni na grabież tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gosc - z wyborem PIS może się pogodzić nawet PO, ale nie ze stylem rządzenia PIS. tj. łamaniem prawa w Polsce, zamianą państwa w republikę bananową, dyktaturę prezesa, ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej (Waszczykowski), niszczeniem przyrody (minister Szyszko), niszczeniem przemysłu poprzez obsadzanie stanowisk kierowniczych nie specjalistami, ale karierowiczami typu Misiewicz. Nie wygrana PIS boli, ale to jak oni teraz rządzą. Oni rozkradają ten kraj i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...