Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sezon ogórkowy? Panie Smaga przecież to już było - 2 dni temu. ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-ratusz-szykuje-przemeblowanie,n,1000305507.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma developerska z Wrocławia z którą mój znajomy współpracuje zrealizowała inwestycję na wynajem w bardzo podobnym terenie, z tym, że przy podwójnych trójpasmówkach rozdzielonych linią tramwajową, a więc nawet bardziej ruchliwej okolicy. Powstał 14 kondygnacyjny kompleks mieszkalny z apartamentami na wynajem. Tak więc nawet jest wskazane, żeby Rada Miejska w Lublinie się ogarnęła i zezwoliła na rekultywację tego kwartału. Co do inwestycji firmy z którą współpracuje mój kolega, to polecam, bardzo ładne apartamenty blisko do centrum: Legnicka 33, Wrocław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon ogórkowy? Panie Smaga przecież to już było - 2 dni temu. ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-ratusz-szykuje-przemeblowanie,n,1000305507.html
 Co kilka dni zamieszcza artykuły na ten sam temat , już w ubiegłym tygodniu zwracałem na to uwagę . Redakcja mu płaci za te same artykuły kilka razy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...