Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie do wiary! Trzymała 250.000 zł w szafie, w skarpecie, nie wiem w cukrze w kuchni? Niesamowite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary! Trzymała 250.000 zł w szafie, w skarpecie, nie wiem w cukrze w kuchni? Niesamowite!
Dokładnie! Nawet w pięćsetkach to jest pięć stubanknotowych paczek, a to już zajmuje trochę miejsca. Pewnie się babina nasłuchała PiSowskiej retoryki o banksterach (i nie przeszkadza jej, że były prezes banku stoi na czele rządu) o wolała mieć kasę "bezpiecznie" w domu. Z drugiej strony to zadaje kłam twierdzeniom o biedzie wśród polskim emerytów... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie ten tekst dokładnie. Żadnej kradzieży nie było: (...)Starsza kobieta... Została zaczepiona przez nieznaną jej kobietę. Twierdziła, ze właśnie przyleciała z Kanady (starsza kobieta)... ....Starsza kobieta zaprosiła ją do swojego mieszkania. Tam wykorzystując nieuwagę znalazła ukryte pieniądze (starsza kobieta) (...) Ot, i po kradzieży, której nie było, bo dokonała jej starsza kobieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie ten tekst dokładnie. Żadnej kradzieży nie było: (...)Starsza kobieta... Została zaczepiona przez nieznaną jej kobietę. Twierdziła, ze właśnie przyleciała z Kanady (starsza kobieta)... ....Starsza kobieta zaprosiła ją  do swojego mieszkania. Tam wykorzystując nieuwagę znalazła ukryte pieniądze (starsza kobieta) (...) Ot, i po kradzieży, której nie było, bo dokonała jej starsza kobieta...
Poziom artykułów na DW mocno spada, zwłaszcza w wydaniu internetowym. Masz rację, też mnie to w oczy zakłuło, ale praktyka pokazuje, że szkoda im w komentarzach zwracać na to uwagę, bo i tak nic z tym nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią, że w Polsce emeryci mają tak źle... tu 250 tys., tam gdzieś z okna leci po 50 tys. Wychodzi na to, że w LBN emeryci mają się lepiej niż ci przysłowiowi emeryci niemieccy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...