Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Emocjonalne pożegnanie skarbnika miasta

Utworzony przez hist, 19 listopada 2020 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Lublin nie ma długów, więc jest za co dziękować. No bo inaczej chyba by nie dziękowano, prawda? A tak swoją droga na takie stanowiska to nie powinny być konkursy? Dlaczego nowa osoba jest powołana bez konkursu? A może coś przegapiłem? Był konkurs?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***rp.pl/artykul/468409-Skarbnika-zatrudnimy-bez-konkursu.html Może dlatego nie było konkursu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sposobem KŻ ma już nie tylko swoją marionetkową radę miasta ale i skarbnika. Cała władza w jednych rękach.
 Kolega widzę jest strasznie wybiórczy. Uwiera awans zastępcy dyrektora jednego z wydziałów UML na skarbnika ale już pełnia władzy w rękach PiS, upolitycznianie sądów, prokuratur, trybunałów i wszelkich służb jakoś nie przeszkadza? Cóż za hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie ma długów, więc jest za co dziękować. No bo inaczej chyba by nie dziękowano, prawda? A tak swoją droga na takie stanowiska to nie powinny być konkursy? Dlaczego nowa osoba jest powołana bez konkursu? A może coś przegapiłem? Był konkurs?
 Nie wiem po co ta ironia. Będąc na jej stanowisku pewnie zrobiłbyś w portki ze strachu już pierwszego dnia w pracy. Poziom zadłużenia wzrósł, ale majątek miasta też - parę mld do Lublina z UE w międzyczasie spłynęło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest tak dobrze to dlaczego Lublin jest tak bardzo zadłużony?
 Skoro mamy "nieprzebrane ilości gotówki" to dlaczego Polska jest tak bardzo zadłużona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...