Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bardzo proszę, aby NSA dokonał oględzin terenu Górek Czechowskich i zobaczył jaki to wyważony interes został zachowany.... jak się nie wie o czym się mówi, to się nie powinno takich orzeczeń wydawać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Opinia (RDOŚ) wskazuje wręcz, że pozytywnym skutkiem ustaleń studium będzie zwiększenie wartości wskaźnika zieleni normatywnej do 48m2 na mieszkańca, a wskaźnika zieleni ogółem na prognozowaną liczbę ludności do ok. 142m2 na mieszkańca. (…) wskazuje się na dwukrotny wzrost terenów zielonych”.
  Poproś  trychologa  o opinię, że pozbawienie twojej głowy 1/2 włosów zwiększy ich ogólną ilość, a następnie poproś kogoś o wycięcie 1/4 owłosienia na głowie razem z cebulkami (intensywna urbanizacja), a na drugiej 1/4  wyskalpowanie  pod szlaczki ( " ścieżki terenowe " ,  " drogi wewnętrzne "  i  " place zabaw " ). Jeżeli  RDOŚ  może wliczyć w tereny zielone cmentarze, gdzie w upalne dni płyty nagrobne nagrzewają się do +60-70 stopni Celsjusza, gdy w tym samym czasie  " ekologiczne ścieżki terenowe w Górach Czechowskich "  mają +54 stopnie Celsjusza, a chaszcze poniżej +30 stopni Celsjusza, to dalej powołuj się na opinie, które nie  mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo proszę, aby NSA dokonał oględzin terenu Górek Czechowskich i zobaczył  jaki to wyważony interes został zachowany.... jak się nie wie o czym się mówi, to się nie powinno takich orzeczeń wydawać!!!
 Ratusz specjalnie wprowadził w błąd NSA, żeby uzyskać dla siebie korzystny wyrok. Więcej na ten temat na Facebooku Górki Czechowskie Wietrznie Zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_DX_ to kolejny profil Monisi - czyli pracownicy DW. Manipulacja opinią na najniższym poziomie. Żałosne działanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_DX_ to kolejny profil Monisi - czyli pracownicy DW. Manipulacja opinią na najniższym poziomie. Żałosne działanie!
  Uwaga mieszkańcy Lublina i czytelnicy DW! Powyższy komentarz został napisany przez trolla z farmy trolli świadczącej swoje usługi dla lubelskiego Ratusza. Troll ten udaje "zwykłego" czytelnika DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już się robi po prostu nudne. Ileż można przeciągać zamknięcie tej sprawy. Szukają dziury w całym zamiast zająć się czymś bardziej pożytecznym. Masakra!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dyskutujcie z tym chorym pisowskim trollem który spędza całe dnie na dodawaniu i usuwaniu kilku hejterskich komentarzy a od komputera odchodzi tylko wtedy gdy musi zrobić sobie gorący kubek na obiad i strzelić kupę w kiblu !!! to jest strata czasu !!! postawić mu minusa i nie zaczepiać bo on tylko na to czeka !!! niech sobie szczeka opłacony kundel do woli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstrukcja i gra na zwłokę - "Aktywiści" nie są w stanie się pogodzić z faktem, że ludzie chętnie korzystają ze ścieżki terenowej i placów zabaw. Były chaszcze - nie było ludzi. Jest ścieżka i place zabaw - ludzie nagle się pojawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ścieżka naprawdę służy mieszkańcom. Wczoraj byłam tam na spacerze z narzeczonym i mijaliśmy wiele rodzin z dziećmi oraz rowerzystów. Nie zauważyłam, żeby ktoś chodził i narzekał albo co gorsza wszczynał awantury. Może niech zatem przeciwnicy górek przejdą się na nie osobiście i zobaczą na własne oczy, że faktycznie inni mieszkańcy chętnie korzystają z tego miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co widziałam to poza samą ścieżką, placem zabaw i resztą nowopowstałych elementów, górki dookoła obrośnięte są chwastami zatem jest tak jak chcieliście - park naturalistyczny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ścieżka naprawdę służy mieszkańcom. Wczoraj byłam tam na spacerze z narzeczonym i mijaliśmy wiele rodzin z dziećmi oraz rowerzystów. Nie zauważyłam, żeby ktoś chodził i narzekał albo co gorsza wszczynał awantury. Może niech zatem przeciwnicy górek przejdą się na nie osobiście i zobaczą na własne oczy, że faktycznie inni mieszkańcy chętnie korzystają z tego miejsca?
srome_K_, ścierK0, to masz narzeczonego? Wyrazy wsPÓłczucia dla tej osoby. Tyle tylK0, że nigdy nie byłeś na pseudo-ścieżce, bo siedzisz cały dzień w kanciapie deweloprzyd00pASa i lejesz wazelinę na anty-park.
 I to mówi nerd podszywający się za kobietę, który komentuje co drugi artykuł na dzienniku? XD śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia jest tak zajęta wylewaniem jadu pod każdym artykułem, że biedna nie ma czasu przejść się na ścieżkę, żeby zobaczyć jak ona w rzeczywistości wygląda. Może jakaś składka dla dziewczyny (bądź chłopaka) aby zmotywować ją do wyjścia z domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybiła 16:00 ostatni komentarz - zmiana w DW skończona! Będzie premia za ten spam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dzisiaj wracałem z pracy przez górki i jak zawsze spotkałem spacerujących ludzi. I powiem to kolejny raz: park mi się podoba! Górkom należy się uporządkowanie tego śmietnika po latach! A najwięcej krzyczą mieszkańcy jednorodzinnych, które się tam wybudowały, myśleli, że będą mieszkali na wsi w centrum miasta, ale całe szczęście teren jest wszystkich mieszkańców miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dzisiaj wracałem z pracy przez górki i jak zawsze spotkałem spacerujących ludzi. I powiem to kolejny raz: park mi się podoba! Górkom należy się uporządkowanie tego śmietnika po latach! A najwięcej krzyczą mieszkańcy jednorodzinnych, które się tam wybudowały, myśleli, że będą mieszkali na wsi w centrum miasta, ale całe szczęście teren jest wszystkich mieszkańców miasta!
 srome_K_, P0trafisz się rozdwoić, żeby jednocześnie tłuc propagandę za anty-parkiem w kanciapie deweloprzyd00pASa i spacerować P0 pustyni, jaką z Górek uczynił dewelo-patus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Opinia (RDOŚ) wskazuje wręcz, że pozytywnym skutkiem ustaleń studium będzie zwiększenie wartości wskaźnika zieleni normatywnej do 48m2 na mieszkańca, a wskaźnika zieleni ogółem na prognozowaną liczbę ludności do ok. 142m2 na mieszkańca. (…) wskazuje się na dwukrotny wzrost terenów zielonych”.
  Poproś     trychologa     o opinię, że pozbawienie twojej głowy 1/2 włosów zwiększy ich ogólną ilość, a następnie poproś kogoś o wycięcie 1/4 owłosienia na głowie razem z cebulkami (intensywna urbanizacja), a na drugiej 1/4     wyskalpowanie     pod szlaczki (    "    ścieżki terenowe    "    ,     "    drogi wewnętrzne    "     i     "    place zabaw    "    ). Jeżeli     RDOŚ     może wliczyć w tereny zielone cmentarze, gdzie w upalne dni płyty nagrobne nagrzewają się do +60-70 stopni Celsjusza, gdy w tym samym czasie     "    ekologiczne ścieżki terenowe w Górach Czechowskich    "     mają +54 stopnie Celsjusza, a chaszcze poniżej +30 stopni Celsjusza, to dalej powołuj się na opinie, które nie     mają nic wspólnego z rzeczywistością.
 Panie LAS - tak przy okazji. Masz Pan jakieś konszachty z ludźmi od Górek Wietrznie Zielonych? Pytam, bo od jakiegoś czasu nie ma możliwości podglądu ich postów na fejkbooku bez zalogowania się, a ja i wiele innych osób nie zamierza zakładac K0nta na tej szpiegowarni, a przez to Organizacja traci czytelników, a czytelnicy - możliwośc śledzenia sprawy na bieżąco. Nie można by wrzucać treści równolegle na jakiś niezależny blog?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już się robi po prostu nudne. Ileż można przeciągać zamknięcie tej sprawy.
 Tak jest. Należy zacząć od zamknięcia dewelo-bandy spiskującej przeciwK0 miastu i mieszkańcom, a następnie zamknąć i rozebrać samowolkę w P0staci pseudo-ścieżki, oczywiście na K0szt sprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej pazerny dewelocwaniak P0 tej stronie Wisły aż trzęsię się z chciwości, bo kamerdyner obiecał mu dopchnięcie geszeftu 700-lecia już 5 lat temu, a jelonKÓw chętnych na pseudo-apartamenty coraz mniej. Z tej wściekłości sypie coraz więcej na farmę troli zatrudniającą małpę wściekle tłuczącą w łapki na forum DW i lejącą wazelinę na anty-park. Ale to nic nie da, drogie dewelo-patuski. Z geszeftu będą nici, ale pewno ze złości zrujnujecie ile się da. Ale mam nadzieję, żze w K0ńcu za to bekniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że srome_K_, troll o 200 loginach wynajety przez dewelo-bandę, dostał instrukcję, żeby w każdej wrzutce używać słowa "park". Jak ten "park" wygląda, każdy może się przeK0nać samemu, jeśli w palącym słońcu zdoła P0konać pustynną ścieżkę K0mpromitacji, mega-tandety (patrz np. "tor dla psów", albo "plac zabaw" na kościach) i obciachu. A to dopiero P0czątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pyk nadgodziny lecą. Płacone podwójnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...