Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3,2,1... monisia czekamy na mondrości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje miejsca w szkołach i przedszkolach. Nie ma placu zabaw, ani boiska. Nie ma terenów zielonych, ani do rekreacji. Dlatego wpierw zbudujmy parkingi, a potem dobuduje się resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko dla przypomnienia, to MPZP nie może naruszać ustaleń SUiKZP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd który sam wydaje pozwolenia na budowę zaskoczony tempem rozwoju deweloslumsu który dzięki tym pozwoleniem powstał. To się nazywa odkleić się od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jedna z najnowocześniejszych szkół w Polsce" - jest tak nowoczesna, że uczniowie mogą zajęcia WF i inne sportowe wykonywać na komputerach w sali informatycznej, bo na boisko i tereny sportowe miejsca zabrakło. Może to nawet dobrze, bo jeszcze ktoś wpadł by na pomysł, że nie ma gdzie parkować, więc może by parkować na boisku szkolnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...