Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Jaki powinien być park Nadrzeczny? Jest wstępna koncepcja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2019 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Jaką ilość bloków planują deweloperzy? 50, 100 może 300 w tym "naturalistycznym parku nadrzecznym" ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbędny jest most samochodowy w miejscu dzisiejszej kładki na północnym skraju osiedla Nałkowskich (w pobliżu starej podstawówki) oraz (od strony łąk) ulica łącząca os. Nałkowskich z ulicami: Janowską i Nadbystrzycką (czyli przy moście kolejowym). Chodzi o utworzenie nowego, bardzo potrzebnego, wariantu wyjazdu z osiedla Nałkowskich i osiedli na południe od niego położonych. Ulica Diamentowa (jako wyjazd z większości Wrotkowa) to stanowczo za mało - zaś ul. Zemborzycka to wariant dogodny tylko dla części mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez drzew za to zalany betonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie uzasadnieniem do zerowej powierzchni biologicznie czynnej przy zaplanowanych obok "hotelach studenckich"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy okupantowi chodzi tym razem o ubogacenie korporacji, która wykona roboty, czy może jakiś dewelocwaniak zamierza rozwijać sąsiadujące tereny stawiając tam akademiki i życzy sobie uatrakcyjnienia okolicy parkiem "naturalistycznym", naśladując pomysł tebewał? A może to tylko PR-owe bicie piany w wykonaniu ratuszowego dewelo-doktora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy okupantowi chodzi tym razem o ubogacenie korporacji, która wykona roboty, czy może jakiś dewelocwaniak zamierza rozwijać sąsiadujące tereny stawiając tam akademiki i życzy sobie uatrakcyjnienia okolicy parkiem "naturalistycznym", naśladując pomysł tebewał? A może to tylko PR-owe bicie piany w wykonaniu ratuszowego dewelo-doktora?
 A co na to lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy okupantowi chodzi tym razem o ubogacenie korporacji, która wykona roboty, czy może jakiś dewelocwaniak zamierza rozwijać sąsiadujące tereny stawiając tam akademiki i życzy sobie uatrakcyjnienia okolicy parkiem "naturalistycznym", naśladując pomysł tebewał? A może to tylko PR-owe bicie piany w wykonaniu ratuszowego dewelo-doktora?
A co na to lekarz?
 pisowskie broszurki dla internetowych trolli jak widać są bardzo skromne - ten przygłup w kółko klepie o "dewelocwaniakach" i "dewelo-doktorze", jego wpisy są praktycznie pod każdym artykułem i łatwo je poznać po charakterystycznych słowach których używa w swoich bełkotliwych komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fotografii:"Ostatnie spojrzenie na piękny, naturalny odcinek rzeki." :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T rzeba B eton V ylewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w miejscu przecięcia parku przez rzekę puścić ją podziemnym kanałem.Na nasypie otworzyć ''naturalistyczne'' kąpielisko (stelaż z desek,niebieska folia).Po obydwu stronach rzeki postawić hotele i bloki mieszkalne, a na ich dachach utworzyć łąki, pola, plaże oraz punkt widokowy na miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie!!! Idźcie, patrzcie i podziwiajcie. To już ostatnie miesiące takiej Bystrzycy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak pamiętamy o Górkach Czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko będzie okazja do zatrzymania się i odpoczynku bo teraz wszyscy jadą tamtędy rowerem nad zalew ścieżką i nie mają okazji odkryć tego miejsca. Nawet ja nie wiedziałem że tam są ruiny młyna a przejezdzalem że sto razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko będzie okazja do zatrzymania się i odpoczynku bo teraz wszyscy jadą tamtędy rowerem nad zalew ścieżką i nie mają okazji odkryć tego miejsca. Nawet ja nie wiedziałem że tam są ruiny młyna a przejezdzalem że sto razy
 Wiele osób właśnie tam wypoczywa. Żywopłot wzdłuż ścieżki i "zakrzaczenie" skutecznie zasłaniają to przed "wścibskim okiem rowerzysty". Spotyka się też wędkarzy. Ścieżka, wydeptana wzdłuż rzeki, przy brzegu, świadczy o tym, że miejsce to jest jednak "odkryte". Magnesem jest jego naturalne piękno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko będzie okazja do zatrzymania się i odpoczynku bo teraz wszyscy jadą tamtędy rowerem nad zalew ścieżką i nie mają okazji odkryć tego miejsca. Nawet ja nie wiedziałem że tam są ruiny młyna a przejezdzalem że sto razy
Ruiny młyna są na wschodnim brzegu Bystrzycy, przy osiedlu obok ul. Medalionów, czyli blisko bardzo starego odcinka ul. Nałkowskich - ścieżka rowerowa biegnie po zachodniej stronie Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkingi przy Janowskiej? Porażka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poszerzyć trasę rowerową i oddzielić od chodnika!! Koniecznie!!! I zrobic asfaltową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powstanie rezerwat Żuka...Nieuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...