Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Jest data pogrzebu miejskiego klikona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 19:26 Powrót do artykułu
A w jakim terminie bedzie żałoba narodowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że żałoba narodowa i pochówek w krypcie - nie nie żartuję ze śmierci bo jak każdy z nas ma rodzinę dla której śmierć bliskiego jest bolesnym przeżyciem .... ale co mnie to ? Kiedy umiera dziecko albo tragiczny wypadek gdzie giną przypadkowi ludzie których śmierć wyrwała niespodziewanie ale ktoś kto przeżył 86 lat ? Na Majdanku dzienni takich jest chowanych 16- 18 zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem mogę o nim człowiek Lublina. Dzięki niemu grany jest hejnal Lublina. Zawsze obecny na sesji Rady Miasta, wręcz zartowano, że sesja bez niego jest nieważna. Byl nawet projekt nadania mu tytuły radnego honorowego, szkoda że został zrealizowany   W sumie sam ogłosił się klikonem miejskim, ale w ten sposób promował Lublin w Polsce i za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka krotnie miałem przyjemnośc z nim rozmawiać, nawet otrzymałem od niego drobne gadżety krzykacza. Lubelak z krwi i kości, zaangażowany w życie Lublina na 1000 %, oddany cały miastu od kilkudziesięciu lat, pomiomo ciężkiej choroby nie wyobrażał sobie żadnych uroczystości lubelskich bez obecności krzykacza miejskiego, nadawał obchodom kolorytu, powagi i dostojeństwa ... wieczny odpoczynek daj mu Panie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Majdanku chowa się codziennie wiele zwłok (nawiązuję do wcześniejszego wpisu), na Lipowej też. W czwartek zostanie jednak pochowany miłośnik naszego miasta, idealista, człowiek - symbol Lublina. Jeśli ktoś bagatelizuje ten pogrzeb, to albo nie pochodzi stąd, albo jest bardzo młody i dopiero przed nim nabywanie tożsamości, albo jest tradycyjnym malkontentem, nieudacznikiem, pesymistą, którego jedynym sposobem zaistnienia (anonimowo!) jest poniżanie zmarłego. Cieszę się, że taka postawa nie ma poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy obywatel naszego miasta Cześć Jego Pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy żałoba narodowa i ile dni potrwa?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...