Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Leszcze" to niby osoby, które stać na zakup mieszkania za kilkaset tysięcy? A "pękająca bania" to wzrost cen mieszkań o kilkanaście procent w ciągu roku? Ależ masz obsesję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, naganiario K0ntratakuje. No masz, smierdząca naganiaczK0: "Jednocześnie sprzedający dawali coraz większe obniżki względem cen ofertowych W Warszawie na rynku wtórnym schodzili z ceny o ponad 2 tys. zł, co jest historycznym rekordem" businessinsider.com.pl/gospodarka/nbp-rynek-mieszkaniowy-az-polowa-mieszkan-kupowana-na-kredyt-tego-jeszcze-nie-bylo/jcwpqqq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I masz jeszcze w bonusie: "Eksperci Pekao: takiego spadku sprzedaży mieszkań nie było od 10 lat Po raz pierwszy od dekady końcówka roku była dla deweloperów gorsza pod względem sprzedaży niż III kwartał. Giełdowi deweloperzy, odpowiadający za ok. 40 proc. mieszkań wprowadzanych na rynki w 6 największych miastach Polski, sprzedali w IV kwartale aż o blisko 14 proc. mniej lokali niż w III kw." Jak będziesz dalej wierzgać, to mam w zanadrzu jeszcze parę takich njusów, dzięki którym fliperka i pasożyty z pośrednictwa P0puszczają w gacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 400 mieszkań to kropla w oceanie potrzeb. Polska potrzebuje natychmiast 4 MILIONÓW mieszkań!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten deal pomiędzy agendami rządowymi i „ratuszem” to w zamian za przyzwolenie na zabetonowanie których terenów zielonych, że pozwolono na dywersyfikację pozwoleń na budowę, czyli zakazane w UE "salami slicing"? Nie można było normalnie, czyli z OOŚ, co zdjęłoby zobowiązania wzajemne pomiędzy rządem i samorządem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...