Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
phi a co mnie obchodzą biedaki w autobusach i trolejbusach ?? Nie stać na auto, na parking to też niech stoją. Ja im współczuję, ale to ich prywatna sprawa że jadą śmierdzącą km, a nie swoim autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin w pigułce czyli propaganda i dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki do czasu otworzenia znowu dwóch pasów można tam zmniejszyć jak kierowcy nauczą się jeździć na suwak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kieliszek zawsze ladnie usprawiedliwi swoich mocodawcow. Zawsze winne jest cos, i nigdy nie mozna tego przewidziec. To ze jestbzima w zime tez nie do przewidzenia. A wykonawcy tylko wysylaja fakturki do oplacenia , siedza dlubia w nosie albo ich wcale na rozgrzebanym placu budowy miesiacami nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozpada się bo pogoda nie pozwoliła".... Bo robita to w zimie *** zawsze zamiast w ciepłe dni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kjelu robi za rzecznika wykonawcy PO godzinach, czy w ramach etatu ratuszowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczyłoby wyciąć wadliwe fragmenty i powkładać tam płyty betonowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast narzekać należy zostawić auto w garażu i do pracy jechać autobusem MPK lub rowerem. Korki mniejsze, a i drogę szybciej naprawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero ! Podbudowa rozpuściła się. Po stronie LKJ wieczna zamarzlina jeszcze daje radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASA P0-szla na wyborcze banery i wiece. Na remont pewnie zabrakło... Murem za kastą develo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo. Niech zobacza jezdnie na Daszynskiego. Ma kilka lat a juz doly i koleiny. Ilevto kosztuje mieszkancow, takie partactwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden brygadzista do drugiego brygadzisty: "- No szybciej kładźcie ten asfalt, bo ja mam już zlecenie na jego naprawę . . ." :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pan Kieliszek powie na dziesiątki dziur w jezdniach w Lublinie? Nie takich płytkich, ale takich pokaźnych wyrw głębokich na 5-10 centymetrów. Jazda po Lublinie zaczyna przypominać slalom, a o kierowców nikt nie dba pod tym względem. Kto zapłaci za remonty zawieszenia? Czy miasto nie ma osoby personalnie odpowiedzialnej za sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to trzeba latać właśnie w godzinach szczytu? I żeby jeszcze coś robili, stoją i dłubią w nosie, na wiosnę czekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było więcej artykułów pisać o korkach w tej okolicy. Zamiast dać czas firmie, żeby porządnie zrobiła, to dziennikarze sami prowokują taką sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin w pigułce czyli propaganda i dziadostwo.
 przecież ta inwestycja jeszcze się nie zakończyła, poczekajmy na końcowy efekt a nie oceniajmy w trakcie bo to bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy pchają się w rejon przebudowywanego skrzyżowania skoro można pojechać inaczej, nadłożyć trochę km ale za to zaoszczędzić sporo czasu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehm, Smaga i te jego pseudo-sensacyjne doniesienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
news na miarę dziennika wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie dlaczego tłumaczy się gość z UM... Powinni zrobić odpowiednie ekspertyzy i badania struktury jezdni i wtedy powinien tłumaczyć się wykonawca i robić drogę od nowa w ramach gwarancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...