Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin już dostał rządowy przelew. To pieniądze na „łatanie" budżetu

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 6 września 2020 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Zapewne PÓjdzie na łatanie budżetów patodeweloperki. PS. Z czego będzie finansowany dewelorozwój, kiedy już wszystkie grunta miejskie zostaną wyprzedane? Czy odPOwiedź na to pytanie znajdę w POdręczniku do zukonomiki?
 To dość ciekawa sprawa, jak w cytowanym przeze mnie komentarzu ciągle zmienia się jego data dodania. Ten komentarz widziałem już wczoraj popołudniu, jakąś godzinę temu wyświetlała się data dodania z dzisiaj z 7:30 a teraz "10 minut temu". Chyba rację mają ci co piszą, że koleś dodaje, usuwa i potem dodaje ponownie te same komentarze. Śmierdzi na kilometr profesjonalnym trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne PÓjdzie na łatanie budżetów patodeweloperki. PS. Z czego będzie finansowany dewelorozwój, kiedy już wszystkie grunta miejskie zostaną wyprzedane? Czy odPOwiedź na to pytanie znajdę w POdręczniku do zukonomiki? PS. Nie jęcz dewelo-trolu, tylko bierz się od POczątku za minusikowanie :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne PÓjdzie na łatanie budżetów patodeweloperki. PS. Z czego będzie finansowany dewelorozwój, kiedy już wszystkie grunta miejskie zostaną wyprzedane? Czy odPOwiedź na to pytanie znajdę w POdręczniku do zukonomiki?
To dość ciekawa sprawa, jak w cytowanym przeze mnie komentarzu ciągle zmienia się jego data dodania. Ten komentarz widziałem już wczoraj popołudniu, jakąś godzinę temu wyświetlała się data dodania z dzisiaj z 7:30 a teraz "10 minut temu". Chyba rację mają ci co piszą, że koleś dodaje, usuwa i potem dodaje ponownie te same komentarze. Śmierdzi na kilometr profesjonalnym trollem.
 Nie rozpędzałbym się z tym "profesjonalizmem" :))) Śmierdzi raczej kimś kto nie ma nic do roboty po całych dniach i ma typ osobowościowy zawziętego socjopaty odreagowującego w internecie problemy emocjonalne. W życiu prywatnym pewnie mało kto go słucha i traktuje poważnie więc znalazł sobie misję i odreagowuje w sieci wściekłość z tego powodu. Każdy internetowy troll pasuje do tego wzorca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...