Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kąpiel przy świecach zakończyła się pożarem mieszkania. Wybuchły dezodoranty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2019 r. o 09:49 Powrót do artykułu
pamiętam jak kiedyś z dziewczyną "kąpaliśmy " się w łazience a tu jej stary wraca... ale była jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowia dla młodego człowieka!
 Chyba raczej ROZUMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naoglądają się hamerykanskich filmów i później chcą tak samo i małpują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są jednak okropni i bez serca. Ja przykładowo się prawie popłakałem ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz. Sasiedzi powinni zaplacic za interwencje strazy pozarnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz. Sasiedzi powinni zaplacic za interwencje strazy pozarnej.
 Weź wytłumcz wszystkim dlaczego sąsiedzi są winni ?. Czy mamy wpływ na to, że obok mieszkają debile?. Czy ja jestem winien, że jakiś idiota mieszkający obok trzaska (strzela) drzwiami ?. Zmień pracę bo gaz ci szkodzi- widać to w każej twojej wypo...cinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz. Sasiedzi powinni zaplacic za interwencje strazy pozarnej. Weź wytłumcz wszystkim dlaczego sąsiedzi są winni ?. Czy mamy wpływ na to, że obok mieszkają debile?. Czy ja jestem winien, że jakiś idiota mieszkający obok trzaska (strzela) drzwiami ?. Zmień pracę bo gaz ci szkodzi- widać to w każej twojej wypo...cinie. Bo jestem madrzejszy od Ciebie, bardziej inteligentny i ogolnie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz. Sasiedzi powinni zaplacic za interwencje strazy pozarnej. -Weź wytłumcz wszystkim dlaczego sąsiedzi są winni ?. Czy mamy wpływ na to, że obok mieszkają debile?. Czy ja jestem winien, że jakiś idiota mieszkający obok trzaska (strzela) drzwiami ?. Zmień pracę bo gaz ci szkodzi- widać to w każej twojej wypo...cinie. Bo jestem madrzejszy od Ciebie, bardziej inteligentny i ogolnie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 latek kąpiący się przy świecach? romantik taki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...